Emlak Haber Girişi : 04 Ağustos 2022 22:41

Balıkesir'de Bungalov evli 1100 m2 satılık arsa

Balıkesir'de eşi benzeri olmayan doğal yaşam konforu
Balıkesir'de Bungalov evli 1100 m2 satılık arsa Balıkesir'de Bungalov evli 1100 m2 satılık arsa

Balıkesir ili Yakupköy hobi bahçeleri mevkiinde sahibinden satılık süper arsa.1100 m2 alanda , tarla vasfındaki arsamızın içinde 64 m2 birinci sınıf Dursunbey Çamı Bungalov bulunmaktadır. içinde sondaj suyu bulunmaktır. 2 adet benzinli jenaratör vardır. Arsa içinde Köy fırını bulunmaktadır. Organik tarım ve kafa dinlemek için süper bir yatırımdır. Gayrimenkulünüzün tadını çıkarırken durduğu yerde değerlenen niteliktedir. Arazinin yolu vardır. Hobi bahçelerinin olduğu yerde çoklu yapılar vardır.

haber arası detay

 

Arsada yanlız değilsiniz. bu güzel ortamın tadını komşularınız ile çıkarabilirsiniz.  Arazi Balıkesir merkeze ve çevre yoluna çok yakındır. Şu an mevcut olan Bungalovda 1. sınıf ahşap malzeme kullanılmıştır. Sıfırdan bu yapıya yaptırmak istesiniz 600 bin gibi bir maliyet çıkmaktadır. Tüm ayrıntılar ahşap malzeme olarak düşünülmüş olup, suni malzeme kullanılmamıştır. Arsamız iki hisseli olduğu için ister tek kişi, ister iki kişi satın alabilir. Dilerseniz Bungalova bitişik Yüzme havuzu yaptırırız. iki kişi alması durumunda ikinci bungalovu veya tekerlekli Tinyhouse yapabiliriz. Arazide 20 metreden sondaj suyu çıkmaktadır. Organik Bahçenize damlama sulama yapabilirsiniz. Bahçe toprağına organik hayvan gübresi kullanılmıştır.  Hobi bahçemizi kullanmaya zamanımız olmadığı için satılıktır. 

Covid 19 Pandemisi ile birlikte Hobi Bahçelerine olan ilgi artıyor...

Küresel salgın Covid 19 pandemisi ile birlikte tatil ve yaşam tarzı alışkanlıkla çok hızlı değişime uğradı. İnsanlar kutu gibi binalarda , balık istifi yaşamaktan bıktı. Şehir stresi insanları tükenmişlik sendromu yaşatmaya başladı. İnsanl tatillerini butik oteller, bungalov evler, Hobi bahçeleri , Eko Turizm yaşam alanları gibi... alternatif yaşam tarzlarını benimseyeme başladı.  Orta düzey halkın seçtiği tatil seçeneği olan alternatif turizm, gelir seviyesi yüksek insanların tercihi olmaya başlamıştır. Bu yaşam alanına sahip olarak özgürlüğün ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Gayrimenkulumüz ile ilgilenen müşterilerimiz bizim ile iletişime geçebilir - Beytullah Yılmaz - 0 544 608 84 80

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.