Emlak Haber Girişi : 28 Kasım 2022 13:46

Edremit Kazdağları eteklerinde satılık 16 dönüm zeytinlik

Aynı Bölgedeki zeytin ağaçları toprak yapısı, hakim rüzgar yönü gibi özellikler le farklı kalitede zeytinyağı elde edilmektedir.
Edremit Kazdağları eteklerinde satılık 16 dönüm zeytinlik

Balıkesir ili Edremit ilçesi Kazdağları eteklerinde sahibinden satılık zeytinlik. Zeytinliğimiz 16 dönümdür. İçinde 220 ağaç erişkin zeytin ağacı vardır.

haber arası detay

 

Lokasyon olarak Zeytinin en kaliteli yağ verdiği bölgede yeralmaktadır. Yıllık 5 ton zeytin vermektedir. Her yıl 1 ton zeytinyağı üretimi yapılmaktadır. Toprak yapısı, iklimi, rüzgarın hakim yönü ile Zeytin ağacının en sevdiği lokasyonda yer alamaktadır. İsterseniz içine ruhsatlı bağ evi yapabilirsiniz. Aynı zamanda hobi bahçesi olarak olarak kullanabilirsiniz. Hava Limanı, Deniz, Kazdağları dakika mesafesindedir.  Orjinal fotoğraflar kullanılmıştır. Zeytinliğimiz lokasyon olarak tüm merkezlere yakın olup olup orta odak noktasında yeralmaktadır. Sabini direkt ararayak fiyat bilgisi alabilirsiniz. 0 544 608 84 80

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.