Emlak Haber Girişi : 19 Mart 2023 15:09

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projemizi satışa sunduk.

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projemizi satışa sunduk.
Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projemizi satışa sunduk.

Ekolojik Köy Projemiz Balıkesir ili Havran İlçesi Karaoğlanlar Mahallesi'nde yeralmaktadır. Toplam Ham arazimiz 40 bin 425 m2 dir. Projemiz imar çalışmaları taslak planda yola terkten sonra Ham arsa 39 bin 524 m2 imar alanı yeralmaktadır. Ekolojik Köy projemizde Toplam inşaat alanımız 3 bin 952 m2 dir. Ekolojik Köy için imara açma çalışmalarında %30 organik tarım alanı ayırmak zorunludur. Ayrılan bu alanlar toplam inşaat alanından düşülmemektedir. 

haber arası detay

 

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projemizde 44 adet 500 m2 ile 976 m2 imarlı arsa üretebiliyoruz. Arsa yatırımcıları açısından projemiz Altın Yumurtalayan Tavuk misali kazandıracaktır. Ekolojik Köy Projemizi 44 kişiye Ekoturizm Konut amaçlı arsa ibaresi ile satışını gerçekleştirebilirsiniz. 

Arsa yatırımcılarının gözdesi Ekolojik Köy Projeleri depremden sonda büyük atak yapmış durumdadır. Her zaman Ekolojik Köy Projeleri 1 e 10 bazen 1 e 30 'a kadar kazandırmaktadır. 

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projemize Talip Olan Arsa yatırımcımız bu projeyi satın aldığında toplam kazancını kaba taslak şöyle hesaplayabiliriz. Ekolojik Köy Projemizde Toplam İmar Parseli sayısı 44 adettir. Her imar parseli 750 bin türklirasından çok hızlı bir şekilde satmak mümkündür. Arsa yatırımcımız bu projemizden 33 milyon Türklirası kazanç sağlayacaktır. Aynı zamanda Projemizin IPARD III üzerinden 500 bin Euro hibe desteği vardır. Projemizi satın alan Arsa yatırımcılarımızın aynı zamanda IPARD III hibe projelerini de takip etmekteyiz.

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projesi imar ve alt yapı taslak çalışmaları bitmiş, Ön izinleri alınmış, Arsa yatırımcısına proje kapsamında satışı gerçekleştirilecektir. Projemizi bugün satın alan arsa yatırımcımızın 1 hafta içinde parsel kazıklarını çakıp, imar parsellerinin yerini belirleyebiliriz. Arsa yatırımcımız projemiz devam ederken talep toplayabilir ve satış hizmetlerini verebilir.

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projesi kendine özgü endemik bitki türlerinin ve karma orman yapısı barındırmaktadır. Projemiz temiz havası , Bol oksijeni ve yazın klima etkisi ile rahat bir yaşam alanı sunacaktır. Ulaşımı tamamen asfalt yoldur. Kocaseyit Havalimanı'na inen müşteriniz 25 dakika içinde hiç toprak yola uğramadan yerleşim alanı içinden geçmeden Ekolojik Köyü'ne ulaşabilecektir. Asfalt yol gayet bakımlı ve stabildir. Arazimizin Elektirik ve su sorunu kesinlikle yoktur. Proje alanımızın için şaşal su seviyesinde içilibilir su çıkmaktadır. BASKİ işletmesinin trafosu projemizin köşe parseline 50 m uzaklıktadır. Tüm imar parsellerimizin kısa zamanda yolu açılıp, Elektrik verme imkanı olacaktır. Su ihtiyacı projemizin jeoteknik etüt raporu hazırlarınken sondaj ile karşılanacaktır. Projemiz gerekli imar izin leri için hazır halde olup, yatırımcısını beklemektedir. 

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projesi benzeri Edirneden Antalya'ya kadar Ekolojik köy projeleri yapıyoruz. Diğer projelerimiz hakkında bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz. 

Arsa yatırımcılarının dikkatine; Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projesine talip iseniz  proje koordinatörü Beytullah Yılmaz ile iletişime geçip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İletişim No: 0 544 608 84 80

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projesi'nin coğrafi Konumu

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projemiz ada ve parsel bilgilerimiz.

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projemiz Taslak Planımız. Taslak Planımız onaya hazır halde tasarlanmıştır.

Karaoğlanlar Ekolojik Köy projemizde 44 adet 500 m2 ve üzerinde imar parseli ürettik. 

Karaoğlanlar Ekolojik Köy Projemizin Elektrik sorunu yoktur. BASKİ trafosu 50 mesafede yeralmaktadır.

Karaoğlanlar Ekoturizm Projemizin su sorunu yoktur. Yol kenarındaki çeşmeden şaşal su ayarında kaynak su çıkmaktadır.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.