Ekoturizm Haber Girişi : 22 Eylül 2023 21:05

Kazdağları Satılık Sağlık Turizm Tesis Alanı Projesi

Projemiz Yenice Kalkım Beldesi mücavir sınırlarında olup, 0,75 emsal ve 3 kat Sağlık Turizm Tesis alanı yapabilirsiniz.
Kazdağları Satılık Sağlık Turizm Tesis Alanı Projesi

Projemiz Yenice ili Kalkım Beldesi Sağlık Turizm alanında yeralmaktadır. Resmi Kurum ve Kuruluş görüşleri alınmıştır. 1/1000 ölçekli ve 1/5000 ölçekli halihazır haritaları onaylanmıştır. İmara Esas Jeoteknik Etüd Raporu Onaylandı. Projemizin Orman Yolu irtifak ve geçiş izin dosyaları hazırlandı. Projemiz halen resmi işleri devam etmektedir. Proje Beytullah Yılmaz tarafından organize edilmektedir. Projemizin emsali: 0,75 ve 3 kattır. Projemiz alanına uluslararası Rehabilitasyon merkezli , Sağlık Yaşam Evleri, Sağlık Hastaneleri  vs gibi tesisler yapabilirsiniz. Proje Beytullah Yılmaz Tarafından yönetilmektedir. iletişim için: 0 544 608 84 80

 

SAĞLIK TURİZMİ ALANLARI: TEDAVİ VE TATİL AMAÇLI, ŞEHİRLERARASI YA DA ÜLKELER ARASI YAPILAN VE ULUSAL/ULUSLARARASI HASTA POTANSİYELİNİ KULLANARAK SAĞLIK KURULUŞLARININ BÜYÜMESİNE OLANAK SAĞLAYAN, TERMAL KAYNAKLI TEDAVİYİ DE KAPSAYABİLEN TURİZM ALANLARIDIR."
"8.15. SAĞLIK TURİZMİ ALANLARI
 8.15.1 BU ALANLARLA İLGİLİ YAPILANMA KOŞULLARI ALT ÖLÇEKLİ PLANLARDA BELİRLENECEK OLUP DOĞAL KAYNAKLARIN KORUNMASINA İLİŞKİN HER ÇEŞİT ÖNLEM YATIRIMCI TARAFINDAN ALINIR. 8.15.2 PLANLAMA BÖLGESİNDE KONUSUNA GÖRE İLGİLİ KURUM VE KURULUŞLARIN UYGUN GÖRÜŞÜ ALINMAK, İLGİLİ MEVZUAT ÇERÇEVESİNDE, ALT ÖLÇEKLİ PLANLARI HAZIRLAMAK VE İLGİLİ İDARECE ONAYLANMAK KOŞULUYLA SAĞLIK TURİZMİNE YÖNELİK TESİSLER YAPILABİLİR.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.