Emlak Haber Girişi : 13 Haziran 2022 14:49

Özel yapım tekerlekli ahşap tinyhouse satışlarımız başlamıştır.

Tiny House toplam fiyatı 8399 dolardır.
Özel yapım tekerlekli ahşap tinyhouse satışlarımız başlamıştır.

Dursunbey çamından özel yapım Tinyhouse yapı özellikleri şöyledir; en 3 m, boy 6,20 m, iç yükseklik ön: 2,20 arka 2.55 m dir. Tinyhouse toplam yerden yüksekliği ön: 2,60 m , arka 320 m dir. Tinyhouse iç donanım özellikeleri, Elektirik tesisatı, lavoba , tuvalet, banyo, ve mutfak pakete dahildir. Tinyhouse toplam müşteriye maliyeti 145 bin tldir. Yol giderleri karşılanmak şartı ile Türkiye'nin her yerine servis imkanımız vardır. 

haber arası detay

 

LÜX YATLARIN GÖVDELERİNDE DURSUNBEY ÇAMI KULLANILIYOR.
Ülkemizdeki en iyi çam ağaçları Dursunbey'de yetişir. Dursunbey çamı diğer çam ürünlerine göre piyasa değeri daha yüksek ağaçtır. Dursunbey çamı az budaklı, lifli, kaliteli ve uzun ömürlüdür. Dursunbey çamı kolay işlenir, esneklik yapısı yüksektir, boyanabilir, cilalanabilir, iyi çivi tutar. Dursunbey çamı gemi güverte döşemeleri, dış cephe kaplamaları, elektirik direği, özellikle lüx yatların gövdelerinde kulanılır. Çok dayanıklı bir ağaçtır. Hollada'ya ithal edilmektedir. özellikle hollanda da evlerin altına kazık olarak çakılmaktadır. 

Özel sipariş için: 0 544 608 84 80

 

 

Tinyhouse , Bungalov evler, Tekerlekli karavan ürünlerimiz tercihlerinize göre 1. sınfı Dursunbey Çamı ve ithal çam malzeme kullanılmaktadır. Yapılarımız 18 m2 den 90 m2 ye kadar değişmektedir. Ekoturizm imarı alınan arazilere konaklama amaçlı da yapmaktayız. Devletten hibe desteği aldırmaktayız. Turizm konaklama amaçlı 30 adet 90 m2 tinyhouse için hibe desteği kullanarak %50 sini devlet karşılamaktadır. Ekoturizm Projesi çıkarma şartı bulunmaktadır. 

Kalite Kesinlikle tesadüf değildir. 

profesyonel kadromuzla en güzel projelere imza atıyoruz.

Temel prensibimiz müşteri memnuniyetidir.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.