Drone Haber Girişi : 05 Mayıs 2021 00:25

Sabit Kanat ve Drone paraşüt sistemi güncel sürümünü yayınladı

Mevcut kullanıcılar 1.2.1 güncellemesini ücretsiz olarak indirebilir ve SATS-MINI 240 dolara satın alınabilir.
Sabit Kanat ve Drone paraşüt sistemi güncel sürümünü yayınladı Sabit Kanat ve Drone paraşüt sistemi güncel sürümünü yayınladı

Fruity Chutes, bir İHA'nın başarısız olduğunu algılayan ve paraşütü konuşlandırmak için tetikleyen bir güvenlik cihazı olan Sentinel Otomatik Tetikleme Sistemi (SATS-MINI) için 1.2.1 güncellemesini yayınladı.

haber arası detay

 

Yalnızca çok noktalı yazıcı uygulamaları için optimize edilmiş diğer otomatik tetikleme sistemlerinden (ATS) farklı olarak , SATS-MINI güncellemesi, sabit kanat ve VTOL işlemleri için destek ekler. Ek olarak, arıza tespit algoritması, kullanıcının belirli aracı için optimize edilebilen özelleştirilebilir parametrelere sahiptir.

Güncelleme, Fruity Chutes ürününün seçkin dağıtım, test ve iyileştirme için yumuşak bir şekilde piyasaya sürülmesinden bu yana birinci yıl dönümünü işaret ediyor. On İHA şirketi, cihazı şimdiden uçak sistemlerine entegre etmeye başladı. Ek olarak, cihaz, SATS-MINI'ye takılabilen Skycat Kurtarma Telsiz Alıcısı ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Diğer ATS yalnızca bir veya iki arıza tespit yöntemi kullanırken, SATS-MINI serbest düşme, dönüş ve mutlak açı dönüşü dahil olmak üzere altı yöntem sunar. Son derece yapılandırılabilir ve esnek olan sistem, kullanıcının özel parametrelerini takip eder. Ek olarak, uçuş sırasında seçilebilecek iki ayrı tetik ayarı seti sağlanmıştır. Araç çok hızlı irtifa kaybederse, ters dönerse, yere göre belirli bir açıyı koruyamazsa veya kullanıcının belirlediği uçuş zarfı parametrelerinden başka sapmalar sergilerse, paraşüt açılacaktır.

Güncellenen başka bir özellik, yeni yapılandırılabilir kara kutu günlük kaydı parametrelerini içerir. Kara kutu, olayların tarihlerini ve zaman damgalarını sağlayan gerçek zamanlı bir saat çipiyle uçuşları kaydeder. Bir arıza durumunda, arızanın ne zaman ve nasıl meydana geldiğini kaydederek, uçuş düzenini hem arızaya hem de paraşütle fırlatmaya neden olan olaydan önce ve sonra kaydeder. 1.2.1 güncellemesiyle, günlük kaydı özellikleri artık yalnızca paraşüt dağıtımı durumunda günlük alanını kullanacak şekilde yapılandırılabilir ve tüm günlük alanını kullanmadan önce 50.000'den fazla uçuşun kaydedilmesine izin verir.

Mevcut kullanıcılar 1.2.1 güncellemesini ücretsiz olarak indirebilir ve SATS-MINI 240 dolara satın alınabilir. Daha fazla bilgi için bit.ly/sats-mini-info adresini ziyaret edin .

Fruity Chutes, olağanüstü kalite talep eden, titiz gereksinimleri olan ve olağanüstü hizmet bekleyen Havacılık, Tüketiciler, Kurumsal, Üniversite ve Kurumsal müşteriler için üstün kaliteli paraşüt üreticisidir. Paraşütlerimiz her türlü Roketçilik, İnsansız Hava Araçları (İHA), Multirotor ve Multicopter, Dronlar ve RC Kontrol Uçakları ve Balon Araştırmaları için kullanılmaktadır. Tüm ürünlerimiz ABD malzemelerinden üretilmiştir.

Daha fazla bilgi için bkz fruitychutes.com veya temas bizi [email protected]


 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.