Belediye Haberleri Haber Girişi : 16 Ekim 2023 21:39

Yılın en başarılı ilçe Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar

Bu ödülü bizlerin her zaman yanında olan ve desteğini esirgemeyen Beydağ’da yaşayan yurttaşlarımız adına aldık.
Yılın en başarılı ilçe Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’a ‘yılın en başarılı ilçe belediye başkanı’ ödülü verildi. Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (Kamu-Der) tarafından düzenlenen ve 2023’ün enlerinin seçildiği ödül töreninde Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar’a ‘yılın en başarılı ilçe belediye başkanı’ ödülü verildi. 

haber arası detay

 

Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği’nin (Kamu-Der) düzenlediği ve 2023’ün enlerinin seçildiği Kamu-Der Geleneksel Ödül Töreni’nde, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar yılın en başarılı ilçe belediye başkanı’ ödülüne layık görüldü. 

Başkan Yılmazlar, amcasının oğlunun vefatı sebebiyle törene katılmazken Beydağ adına ödülü Ankara İzmirliler Dernek Başkanı, Milletvekili danışmanı Yasin Aksu teslim aldı.  

Başkan Yılmazlar yaptığı açıklamada, “Bu ödülü bizlerin her zaman yanında olan ve desteğini esirgemeyen Beydağ’da yaşayan yurttaşlarımız adına aldık. Beydağ’ımız için, çocuklarımızın geleceği için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bu gururu yaşamamızda büyük özveri gösteren tüm çalışma arkadaşlarıma ve ödüle layık gören Kamu-Der kurucu Genel Başkanı Cevdet Baştuğ’a, KAMU-DER Yönetimine sonsuz teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.