Siyaset Haber Girişi : 04 Kasım 2023 21:06

Ak Parti'nin Bayraklı A. Adayı Mikail Bilici her kesimden destek alıyor

Milli Emlak’a ait  Hazine arazisi veya Belediye’ye ait arazilerine yoğun talep var, kira zulmüne dur diyoruz.
Ak Parti'nin Bayraklı A. Adayı Mikail Bilici her kesimden destek alıyor

Ak Parti Bayraklı Belediye Başkan Aday adayı, Mikail Bilici  Bayraklı Belediyesi Havuzlu Düğün Salonunda kiracı vatandaşlarla buluştu.

haber arası detay


Toplantıya kiracı vatandaşlardan  yoğun ilgi ve katılım oldu. Ak Parti Belediye Başkan aday adayı, Mikail Bilici kiracıların  son zamanlarda artan kira fiyatlarından dolayı geçinemeyecek hale gelen vatandaşlar için yaptığı çalışmalarını anlattı.

Mikail Bilici, konuşmasında Milli Emlak’a ait  Hazine arazisi veya Belediye’ye ait arazilere  talebi olduğunu, uygun bir yerden  bağış veya bedel karşılığı  ödeyerek arazinin  imara açılarak etap etap 1+1 şeklinde daireler yapılarak kira zulmünde ezilen kiracı vatandaşların ve  emekli üyelerin  kira derdinden kurtarmak olduğunu, bunun için girişimlerde bulunduğunu, Toplumun her kesiminden siyasi düşüncesi ne olursa olsun destek gördüğünü bunun hayata geçirilebileceğini aktardı.  Kendisinin de Bayraklı Belediye Başkanlığına Aday olacağını;  Seçim Beyanının, Belediye Bütçesinin her yıl %10’nu kiracı vatandaşlara ev için ayıracağını etap etap her yıl konut üreteceğine söz verdi. Vatandaşlardan Ben Ak Partinin Aday Adayıyım tüm siyasi  parti adaylarından da seçim beyanında bu sözü alın diye rica etti. Başınızın üstünde bir çatınız yok ise lütfen siyasete ideoloji olarak bakmayın iktisadi olarak bakın, Kiracılara ev sözü beyanında bulunan adayları destekleyin kira zulmüne dur deyin dedi.


Ayrıca Aday Mikail Bilici önümüzdeki hafta çok büyük bir kiracı platformu kuracağını ve bayraklı sevgi yolunda büyük bir mitingle kiracı platformunu tanıtacağını duyurdu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.