Ekonomi Haber Girişi : 24 Ekim 2023 21:51

Marbaş’ın seminerine İzmir’deki borsa yatırımcısından büyük ilgi

Marbaş Menkul Değerler İzmir’de rekor katılımcıyla tarihi bir seminere imza attı.
Marbaş’ın seminerine İzmir’deki borsa yatırımcısından büyük ilgi

33 yıldır sermaye piyasalarında aktif olarak hizmet veren Marbaş Menkul Değerler A.Ş. Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde 630 kişinin katılımıyla gerçekleşen tarihi bir seminere imza attı. 

haber arası detay


Hisse Senedi Yatırımları, Analiz ve Değerleme Yöntemleri
Finansal okur yazarlığa büyük önem veren Marbaş Menkul Değerler A.Ş. katılımcılarına Sermaye Piyasaları, Borsa İstanbul Hisse Senedi Yatırımları, Analiz ve Değerleme Yöntemleri gibi konularda önemli bilgiler verdi.
Seminerde Marbaş Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcısı Soner Kuru şirket ve sermaye piyasaları yatırımları üzerine konuştu. Ayrıca Marbaş Menkul Değerler ’in kadrosundan Kurumsal İletişim Müdürü Cihan Balaman, Müşteri Temsilcisi Yasin Özdemir, İbrahim Ethem Afacan ve Abdullah Karagöz’de yer aldılar. 
Seminer sonrası görüşülen katılımcılar eğitimin çok faydalı ve verimli geçtiğini ve finansal okur yazarlık adına çok başarılı bir organizasyon olduğunu belirttiler.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.