Planlama Haber Girişi : 23 Kasım 2022 09:48

Menderes Belediyesi 5 yeni mahallede asfaltlama yapıldı

Menderes Belediyesi 5 yeni mahallede asfaltlama yapıldı

Menderes Belediyesi’nden üreticiye destek; Menderes Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışmaları doğrultusunda ilçeye yeni üretim yolları kazandırmaya devam ediyor. Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, “İlçemizin farklı noktalarında üreticilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

haber arası detay


5 yeni mahalleye üretim yolu
İlçeye kazandırılan üretim yollarına ilişkin açıklama yapan Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, “İzmir Büyükşehir Belediyemizle ortak çalışmalarımız doğrultusunda, Akçaköy, Ataköy, Çakaltepe, Dereköy ve Yeniköy mahallelerimize yeni üretim yolları kazandırarak çiftçilerimizin ürüne en kolay şekilde ulaşması konusunda yanlarında oluyoruz. İlçemize kazandırdığımız yeni üretim yolları üreticimize ve Menderesimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.


“Ürüne ve üreticiye desteğimiz sürecek”
Menderes Belediyesi olarak, tarıma verdikleri desteğin artarak devam ettiğini ifade eden Özkan, şunları kaydetti:
“Belediye bünyesinde hayata geçirdiğimiz Tarımsal Hizmetler Müdürlüğümüzün kurulmasıyla birlikte ürüne ve üreticiye desteğimiz ivme kazandı. Efemçukuru üzümümüz için coğrafi işaret çalışmalarımız başlarken, ücretsiz gübre dağıtımı projemiz kapsamında da çalışmalarımız devam ediyor. Bu anlamda Menderes Belediyesi olarak, ürüne ve üreticiye desteğimiz sürecek”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.