İnovatif Teknoloji Haber Girişi : 30 Ekim 2023 15:09

‘Unitas Creative Works ‘İnci Tower’daaçıldı!

Kurucu Hakan Göktaşlı’nın yeni yatırımı olan Unitas, İzmir’e yeni bir soluk getirmeyi planlıyor.
‘Unitas Creative Works ‘İnci Tower’daaçıldı!

Birlikte yaratmakmottosu ile yola çıkan ‘Unitas Creative Works ‘İnci Tower’daaçıldı! Kurucu Hakan Göktaşlı’nın yeni yatırımı olan Unitas, İzmir’e yeni bir soluk getirmeyi planlıyor.

haber arası detay

Genç girişimci ;  ‘’Her markanın  benzersiz bir hikayesi olduğunu biliyoruz. Unitas Creative Works olarak amacımız markanızın benzersiz yönlerini ortaya çıkarıp,  özgün kimliğini yakalamak.Unitas'ın hikayesi, birlikte çalışmanın gücünü ve yaratıcılığımızın sınırlarını ne kadar zorlayabileceğimizin önemini anlatıyor.Markaların kendi benzersiz hikayelerini yaratmalarına yardımcı olmak için buradayız, gelecekteki başarıları da birlikte yazmaya devam edeceğiz.’’ Dedi.

Dijital dünyada dönüşümün öneminede değinen Göktaşlı, ‘’ Birlikte büyük fikirler üretiyoruz. Unitas Creative Works aslında dijital dünyanın dönüşümünü liderlik ederek, inovasyon ve yaratıcılıkla dolu bir gelecek inşa etmeyi hedefliyor. Teknoloji ve iletişimde sınırları zorlayarak, müşterilerimize olağanüstü deneyimler sunmak en nihai hedefimiz.’’ Dedi.

360 derece bir ajans olan Unitas Creative Works hizmetleri ise şu şekilde;

Dijital Ajans Hizmetleri
Creative Ajans Hizmetleri
Marka Danışmanlığı Hizmetleri
Prodüksiyon Hizmetleri
Kurumsal İletişim, PR & Basın Kuruluşları Desteği
Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri
Proje Yönetim Hizmetleri
Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri
E-Ticaret Hizmetleri

Etiketler : Hakan Göktaş
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.