Firma Haber Girişi : 24 Şubat 2023 10:51

BTM’den Deprem Çadırlarına Isı Yalıtımı 

BTM’den Deprem Çadırlarına Isı Yalıtımı 

BTM, depremden etkilenen illerimizde soğuk hava koşullarıyla karşı karşıya kalan depremzedeler için çadır zeminlerinde kullanılmak üzere BTM Polpan XPS Isı Yalıtım Levhaları gönderdi. Gönderilen BTM Polpan XPS Isı Yalıtım levhaları çadırların zeminlerine serilerek ısı yalıtımı sağlanacak.

haber arası detay


BTM, ilk aşamada ARKAS ve AFAD işbirliğinde Hatay ve Adana’daki AFAD Koordinasyon Merkezlerine iletilmek üzere XPS Isı Yalıtım Levhalarını gönderdi. Son olarak da İZODER ve Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi işbirliği ile Hatay Defne’ye yardım malzemeleri ulaştı.


BTM Yurt İçi Satış ve Pazarlama Müdürü Umut Ceylan, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremin herkesi derinden yaraladığını belirtti. Ceylan, “BTM olarak depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Arama ve kurtarma çalışmalarında görev alan tüm ekiplere de şükranlarımızı sunuyoruz. Üzüntümüz büyük. Yaralarımızı sardıktan sonra, bütün bunlardan ders çıkarılıp, gerekli önlemler alınarak; bilinçli bir yapılaşma ile bu acıların bir daha yaşanmayacağına inanıyoruz.BTM’ninbu konuda BİTÜDER ve İZODER gibi çatı derneklerimiz ile yapılacak çalışmalara katkı vermeye de hazır olduğunu bildirmek isteriz” dedi.
Destek olma, dayanışma ve birlik anlayışı içinde BTM’nin deprem bölgesine yardımı önümüzdeki günlerde de devam edecek.


 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.