Ekoturizm Haber Girişi : 22 Aralık 2021 16:04

Çameli Eko Turizm yatırımlarında öncü oluyor.

Denizli Ekoturizm faaliyetlerinde öncü oluyor.
Çameli Eko Turizm yatırımlarında öncü oluyor.

Denizli Orman Bölge Müdürlüğü tarafında Çameli İlçemiz Elmalı Mahallesi Çatalini Mevkiinde yaklaşık 2 km’lik parkurun Eko Turizm Yürüyüş Yolu olarak düzenlenmesi için çalışma başlatıldı. Yapılacak projenin çalışmalarını Denizli Orman Bölge Müdürü Erhan Çetinkaya ,Çameli Kaymakamı Kerem Yenigün ,Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ,Çameli İlçe Orman Müdürü ve Şube Müdürleri yerinde inceledi .

haber arası detay


EKOTURİZM PARKURDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR
2022 yılı yaz Sezonuna hazırlanması planlanan. Eko Turizm Parkurunda ahşap köprüler, seyir terasları, çeşmeler ve banklar yapılmak için çalışmalar başlatıldı. Bir yandan da parkur düzeltme çalışmalarının yapılacağı Bölgeye ayrı bir güzellik katacak.


Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Bugün de burada Eko Turizm Yürüyüş Yolu yatırımlarıyla ilgili bir araya geldik. Turizm dediğiniz alan bacasız sanayidir.
Çameli’mizin güzelliğin, özellikle doğal güzelliklerin hava kalitesinin çok iyi olduğunu yıllardır ifade ediyoruz. Bunları deneyimleyen ilçemizi ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlerimizin olduğunu gayet iyi biliyoruz. Süreç itibariyle ilçemizi geliştirebilmek adına da yatırımların hız kesmeden devam etmesini istiyoruz.
Başkan Arslan İnsanların keyif aldığı, güzelce vakit geçirdiği, anılarını biriktirdiği güzel Eko Turizm Yüüyüş yolu olacak buralar. Bizler de daha çok vatandaşımızın buradan istifade etmesini Proje de emeği gecen Başta Denizli Orman Bölge Müdürümüz Erhan Çetinkaya ve ekibine teşekkür ederim. diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.