Göbel'de bungalov evler siluetini gösterdi

Göbel’de Bungalov Evleri Hızla Yükseliyor, Göbel bungalov evleri dış hatları ile ortaya çıktı. Göbel Termal Turizm Merkezi’nin değerine değer katacak projeler hızla yükselmeye devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun destekleriyle hayata geçirilen Bungalov Evleri ve Gençlik Merkezi inşaatını denetleyen Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, yüklenici firmanın yetkililerinden bilgiler aldı. Sert yapısıyla 100 yıl ömrü olan ve ahşap işlerinin en değerli ürünü larex’ten imal edilen daireler gün yüzüne çıkmaya başladı.

 

50 mt2 22 adet yapılacak ahşap evler Tavşanlı gençliğine hizmet verecek. Belediye Başkanı Mustafa Güler “Göbel Termal Tesisleri’mizde önemli bir sosyal projeyi daha hayata geçiriyoruz. Piknik bölümünden Kurt Dede’ye uzanan alan içerisinde kamp amaçlı bungalov tarzı yapılar inşa ediyoruz. İnşallah yılsonunda tamamlanacak ve 2023’te hizmete alacağız. Bu projede bizlere destek sunan Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi

Göbel’de Gençlik Merkezi ve Bungalov Evleri Yapılacak -TESİSLERİN PROJESİ HAZIRLANDI, YAPIM İHALESİNE ÇIKILDI

– BAŞKAN MUSTAFA GÜLER’İN ÖNEM VERDİĞİ GENÇLİK PROJELERİNDEN BİRİSİ OLAN VE GÖBEL’E YAPILACAK GENÇLİK MERKEZİ VE BUNGALOV EVLERİ PROJESİ HAZIRLANDI. TEKNİK ÇALIŞMALARIN TAMAMLANDIĞI PROJE İÇİN İHALEYE ÇIKILDI.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’in Tavşanlı gençliği için hazırladığı önemli projelerden birisi olan Gençlik Merkezi ve Bungalov Evleri’nin teknik projesi tamamlanarak yapım aşamasına gelindi.

Göbel Termal Tesisleri’nde piknik alanlarının yan tarafına yapılacak 22 adet Bungalov evinin yanı sıra kafeterya, dinlenme ve yürüyüş alanları da yapılarak burası tam anlamıyla bir Gençlik Merkezi’ne dönüştürülecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteklediği projenin önemine değinen Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler “Yüzme Havuzundan sonra Tavşanlı ve bölge gençliğine bir müjdeli haberimiz daha var. Bakanlığımızın destekleriyle hazırladığımız Göbel Gençlik Merkezi ve Bungalov Evleri Projesi’nde yapım sürecine start veriyoruz.

Teknik analizlerimizi tamamlayarak bölgemize en uygun projeyi hazırladık. Yapım ihalesine çıktık. İnşallah 22 adet Bungalov evini kısa sürede Tavşanlı gençliğinin hizmetine açacağız. Bu yatırımımızla birlikte Göbel Tesislerimize değer katmış olacağız. Belediyespor kulübümüz başta olmak üzere Müftülüğümüz, Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Sivili Toplum Kuruluşları ve Spor Kulüplerimizin çeşitli etkinliklerinde burası Tavşanlı ve bölge gençliğine çok değerli hizmetler sunacak. Başta Hükümetimize, Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, Milletvekillerimize ve ilgili bürokratlarımıza Tavşanlı Halkı adına teşekkür ederek, ilçemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

  • 3 / 1

  • 3 / 2

  • 3 / 3

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.