Gamze Elçi, Sözcü TV İzmir Temsilcisi oldu

Gamze Elçi, Sözcü TV İzmir Temsilcisi oldu
Gamze Elçi, Sözcü TV İzmir Temsilcisi oldu

İzmir medyasının deneyimli ekran yüzlerinden Gamze Elçi, Sözcü TV İzmir Temsilcisi oldu.Türk ekranlarına etkili bir giriş yapan Sözcü TV, Türkiye’de önemli merkezlerde kadrolaşmasını tamamlıyor.

haber arası detay

 

Sözcü TV, İzmir Temsilciliği için ATV, Ahaber, Apara, Aspor televizyon kanallarında 13 yıl süreyle muhabirlik yapan, Sel, Orman yangını, İzmir Depremi gibi çok önemli ve zorlu görevlerde yer alan Gamze Elçi’ye teklif götürdü ve taraflar anlaştı.

Gamze Elçi’ye yeni görevinde başarılar diliyor, bilgilerinize sunuyoruz.

GAMZE ELÇİ KİMDİR?

Evli ve 1 kız çocuğu annesi olan Gamze Elçi, 2001 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi bölüm birinciliği ile bitirdiği üniversitede öğrenim süresi boyunca ÜnTv Haber kanalında Haber spikerliği yaptı. Mezun olduktan sonra mesleğe ilk olarak 2008 yılında Atv'de muhabir olarak başladı.

Atv ile birlikte Ahaber, Apara, Aspor televizyon kanallarında muhabirlik görevini sürdürdü. Sel, Orman yangını, İzmir Depremi gibi çok önemli ve zorlu görevlerde yer aldı.

Gamze Elçi, 15 Temmuz akşamı Cumhurbaşkanı'na yönelik düzenlenen darbe teşebbüsünün yaşandığı gece çıkan çatışmada bulunmuş, 17 gün boyunca darbeci askerleri arama çalışmalarını Marmaris'te yakından takip ederek yaptığı canlı yayınlarla çok sayıda başarılı habere imza atmıştı. Gamze Elçi, Barış Selçuk Gazetecilik yarışmasında İzmir kent haber dalında birincilik ödülü aldı.

Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı kanallarda 13 yıl süreyle muhabirlik görevini üstlenen Başarılı Muhabir 30 Ağustos 2021’de haklı fesih yaparak kanalla yollarını ayırmıştı.


 

Yorum Yaz