Gençler en önemli değerimizdir

Gençler en önemli değerimizdir
Gençler en önemli değerimizdir

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, 19 Mayıs mesajı yayınladı:“Gençler en önemli değerimizdir”

haber arası detay

Milletvekili Canbey, mesajında şu ifadelere yer verdi;"19 Mayıs 1919’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde aziz milletimizin Samsun’da başlattığı bağımsızlık mücadelesi, tarihe gömülmek istenen bir milletin küllerinden tekrar doğuşu, özgür ve müreffeh yarınlara yürüyüşüdür.
19 Mayıs’ta canlanan milli ruh, bizlere ilham olmaya, yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir. Türkiye, milletinden aldığı güçle, kazanımlarını arttırmakta, birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye Yüzyılı yolculuğunu sürdürmektedir.
Bu süreçte kuşkusuz, genç nesillerimize büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Çünkü güçlü Türkiye idealini yaşatacak ve geleceğe taşıyacak olan gençlerimizdir. Bu sebeple Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti olarak en önemli önceliğimiz gençlerimizin yarınlara en güzel şekilde hazırlanmasına imkân sağlamak ve onlara demokratik ve müreffeh bir ülke bırakmaktır.
Bu düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyor, gençlerimizin ve aziz milletimizin Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı yürekten kutluyorum."
 

Yorum Yaz