İzmir Yazıyor Gazetesi TIME 35 ailesine katıldı

İzmir Yazıyor Gazetesi TIME 35 ailesine katıldı
İzmir Yazıyor Gazetesi TIME 35 ailesine katıldı

İzmir'de yayınlanan aylık gazeteler arasında bulunan‘İzmir Yazıyor’ Gazetesi TİME 35 ailesine katıldı. 2017 yılında İzmirli Gazeteci Nevzat Dönmez tarafındankurulan gazete Mİ MEDYA HİZMETLERİ kapsamında TIME 35 grup bünyesine yayın hayatına devam edecek.

haber arası detay


İzmir de en çok takip edilen haber sitelerinin başında gelen ww.izmirtime35.com internet haber gazeteciliğinin ardından TIME35 medya grubu yazılı basında da yer alacak. Aylık gazete olarak hizmet verecekolan ‘İzmir Yazıyor’ gazetesi İzmirlilere en doğru ve güvenilir haberleri ileyine gündeme damga vuracak.


İZMİRLİLERE LAYIK OLMAYA ÇALIŞTIK
TIME 35 Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni gazeteciMustafa Tübcel konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Uzun yıllardır İzmir basınında sosyal medyahesaplarımızdan yapmış olduğumuz canlı yayınlarımızla hem de internet habersitemiz ile doğru, güvenilir ve güncel haberlerimizi öne çıkararak İzmirlilere layık olmayaçalıştık.


ARTIK YAZILI BASINDA DA VARIZ
Tübcel “Bu süreçten sonra TIME35 Medya Grubu olarak yazılı basında da yeralacağız. Aylık olarak çıkacak gazetemizde özel röportajlar, ses getirecek vebeğenilecek içeriklerimiz ile okurlarımızın karşısında olmaktan mutlulukduyacağız. Bu vesileyle gazetemizden, internet haber sitemizden ve yapmışolduğumuz canlı yayınlarımızdan ilgisini ve desteklerini eksik etmeyen şehrimizeve okurlarımıza bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız." 
TIME35 TV - Sosyal Medya Hesaplarımız; 
Youtube             :https://www.youtube.com/c/time35tv
Facebook            :https://www.facebook.com/time35tv 
Twitter               :https://twitter.com/izmirtime35tv
Instagram         :https://www.instagram.com/izmirtime35com/
Canlıİzle            :https://www.canlitv.day/time-35-tv

Yorum Yaz