Kınık’ta Mollaahmet Rüzgarı: “Hizmetlerin Devamı İçin El Ele Verip Başaralım”

Kınık’ta Mollaahmet Rüzgarı: “Hizmetlerin Devamı İçin El Ele Verip Başaralım”
Ak Parti Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, 31 Mart Yerel Seçimleri için sahada yoğun bir tempo ile çalışıyor. Resmi kurumlar, STK’lar, mahalleler, köyler ve kahvehaneleri ziyaret eden Mollaahmet, vatandaşların ilgisini ve desteğini kazandı.
Kınık’ta Mollaahmet Rüzgarı: “Hizmetlerin Devamı İçin El Ele Verip Başaralım”

Ak Parti Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, seçim çalışmaları kapsamında resmi kurumlar, STK’lar, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kınık’ı Ak Belediyecilikle kalkındırdıklarını ve hizmetleri sürdüreceklerini söyledi.

haber arası detay

Mollaahmet Kınık’ı Anlattı: “Ak Belediyecilikle Büyüttük, Daha da Büyüteceğiz”
Ak Parti Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Kınık’ın sorunlarını ve çözümlerini anlattı. Resmi kurumlar, STK’lar, esnaf ve sanatkarlar odaları ile görüşen Mollaahmet, Kınık’ı Ak Belediyecilikle büyüttüklerini ve daha da büyüteceklerini vurguladı.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, saha çalışmalarını sürdürüyor
Mollaahmet: Kınık Ak Belediyecilikle kalkındı, hizmetleri sürdürecek daha büyüteceğiz

Ak Parti Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını sürdürüyor. AdayMollaahmet, saha çalışmaları kapsamında Resmi Kurumlar, STK, mahalleler ve köyler ve Kınıklı vatandaşları hayırlarında ve kahvehanelerde de ziyaret etti.
Ak Parti Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Yerel Seçimler için çalışmaya devam ediyor. Kınık Belediye Başkan AdayıMollaahmet, günlük program çerçevesinde ziyaret ettiği iş yerleri ve kurumlarda hem personeller ile bir araya gelerek sorunlarını dinliyor hem de işverenlerle görüş alışverişinde bulunuyor.

“Memleketimiz Kınık için hizmette durmak yok yola devam” sloganıyla sahaya inen Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, parti teşkilatları ile tam kadro ziyaretlerini sürdürüyor. Belediye Başkan Adayı Mollaahmet, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uğur Ağar, S.S. Kınık ve Çevre Köyleri Servis Taşıma Kooperatifi Başkanı Ömer Kocabıyık ile de bir araya geldi. 

HAYIRLARDA VE KAHVEHANELERDE DE KINIKLI VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Belediye Başkan Adayı Mollaahmet, resmi kurumlar, STK’lar ve diğer ziyaretlerinin ardından mahallalerdeki hayırlar ve kahvehanelerde de vatandaşlarla buluştu.
Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Başkan Adayı Sami Mollaahmet, ‘hizmetlerin devamı için el ele verip başaralım’ mesajını verdi. Esnaf ve vatandaşlara Kınık için yapacakları çalışmaları anlatan Mollaahmet, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Yorum Yaz