Menderes CHP'den Kılıçdaroğlu'na tam destek

Menderes CHP'den Kılıçdaroğlu'na tam destek
Menderes CHP'den Kılıçdaroğlu'na tam destek

12 Şubat 2022’de kurulan 6’lı masanın 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu oldu.Türkiye ve Dünya gündeminin merak ettiği o soru cevap buldu; 6 Mart 2023 tarihinde Türkiye çok önemli bir olaya tanıklık etti. Gerek ekranları başında gerek ise parti genel merkezleri önünde bulunan on binlerce insanın merakla beklediği Cumhurbaşkanı adayı kim olacak sorusunun cevabı dün 6’lı masanın beraber basın açıklaması ile açıklık kazandı. Buna göre 13. Cumhurbaşkanı adayı CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu.

haber arası detay


Heyecanımız ve inancımız tam
MenderesBelediyesi Başkan V. Erkan Özkan konu ile ilgili bir dizi açıklamalarda bulundu; “Adayın açıklanacağı tarihi öğrendiğimizde hemen Ankara’yaCHP parti binamıza doğru örgütümüzle yola çıktık. Müthiş bir heyecan ve umut ile parti binamıza ulaştığımızda gördüğümüz coşkulu kalabalık umudun hala olduğunu bize gösterdi”.


6’lı masa mimarı kazandı, Türkiye Kazandı
Konuşmalarına devam eden V. Özkan 6’lı masanın mimarı olan, farklı birçok görüşün ahengini bir masada birleştiren CHP Genel Başkanımız Sn. Kılıçdaroğlu’nunortak akıl ile aday olması çok doğru ve yerinde bir kakar olduğunu düşünüyorum Sn.Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi birleşe birleşe kazanacağız.
Şimdiden tüm Türkiye’ye hayırlı olsun
Özkan “Birleştirici, liyakat esaslı, adaletli, huzurlu, özgürlükçü, dayanışma içinde ötekileştirmeden daha güzel bir Türkiye bizi bekliyor. Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nu gönülden tebrik ediyor ve başarılar diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Yaz