Milletimiz istikrara desteğini sürdürecek 

Milletimiz istikrara desteğini sürdürecek 
Milletimiz istikrara desteğini sürdürecek 

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı, Gaziemir, Menderes ve Karabağlar'da saha çalışmalarını sürdürdü. Torbalı'nın kırsal mahalleleri Arslanlar, Eğerci, Şehitler'e giden, Gaziemir Sarnıç'ta esnaf ziyaretleri yapan Kaya, Menderes ve Karabağlar'da teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Türkiye'yi İzmir gibi yöneteceğiz" dediğini hatırlatan Kaya, "Türkiye'yi İzmir gibi yöneteceğiz diye çıktıkları yolda halleri ortada. Altyapı ve ulaşım sorunları ile boğuşan, plansız, yeşil alanları her geçen gün daha da küçülen bir İzmir var. Çöp sorununu çözememiş, yolları asfaltlamaktan aciz bir İzmir Büyükşehir Belediyesi yönetimi var. CHP'nin adil olduğu tek bir şey var, o da insanımıza yaptığı eziyet. Onu kimseyi kayırmadan herkese eşitçe yapıyorlar. İzmir'de yaşayan herkes CHP'nin yerel eziyetinden nasibini almış durumda" dedi. 

haber arası detay


MİLLETİMİZ, HAYALE DEĞİL HAKİKATE, BOŞ LAFA DEĞİL İCRAATA, SÖZ VERİP TUTMAYANLARA DEĞİL İŞ YAPANLARA DESTEK VERDİ
14 Mayıs seçimlerinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yüzde 49,52 oy oranıyla en yakın rakibine büyük fark atarak sandıktan açık ara birinci çıktığını, Cumhur İttifakı'nın oyların yüzde 49,50'sini alarak 323 milletvekili çıkardığını hatırlatan Kaya, "Aziz Milletimiz Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakı'na büyük bir teveccüh gösterdi. TBMM'deki çoğunluğu tartışmasız kazandık. Milletimiz, istikrara destek verdi. Güven ve istikrarın yegâne temsilcisi Cumhurbaşkanımıza, Cumhur İttifakı'na destek verdi. Hayale değil hakikate, boş lafa değil icraata, söz verip tutmayanlara değil iş yapanlara destek verdi. 28 Mayıs'ta yapılacak ikinci turda da zaferimizi taçlandıracağız. Cumhurbaşkanımızı rekor oyla yeniden seçeceğiz" şeklinde konuştu. 

CHP’LİLER, 28 MAYIS’TA PARTİLERİNE ÇÖREKLENEN YAPIDAN KURTULACAKLAR
7'li koalisyonun milletin değerlerini hiçe saydığını, gizli pazarlıklarla koltuk kavgasına düştüğünü vurgulayan Kaya, "7'li koalisyon milleti değil, kendi ikballerini düşünenlerin bir araya geldiği organizasyondur. Sayın Meral Akşener masadan kalktığında, kumar masası, noter masası dediğinde hepimize gerçekleri söyledi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun siyasi rüşvetle, koltuk dağıtarak adaylığı kapmak istediğini söyledi. Ona Cumhurbaşkanı Yardımcılığı, buna bakanlık, başkasına milletvekilliği dağıtarak aday oldu. Seçim sonuçları açıklandığında gördük, küçük partilerin CHP'ye hiçbir katkısı olmamış. Buna rağmen, CHP'nin kesesinden 37 Milletvekili çıkardılar. CHP'nin seçim öncesi İzmir'de 14 Milletvekili vardı, şimdi küçük partilerin mensubu olanları çıkardığımızda 11 tane kaldığını görüyoruz. Samimi CHP'li hemşehrilerimiz müsterih olsun, 28 Mayıs'ta Sayın Cumhurbaşkanımızın zaferiyle CHP'ye çöreklenen bu yapıdan da kurtulacaklar. Atatürkçüleri tasfiye edip, Atatürk'e ırkçı diyeni İzmir'de birinci sıradan aday yaptılar. Türk Silahlı Kuvvetleri’ne hakaret edeni, Mehmetçik'e katil diyeni İzmir'den aday yaptılar. İzmirliler’e tıpış tıpış oy vereceksiniz dediler. İzmir’e yaptıkları bu saygısızlığın bedelini 28 Mayıs’ta bir daha ödeyecekler” ifadesinde bulundu. 

FOGGO, GELDİĞİ GİBİ GİTTİ 
CHP’nin İzmir Milletvekili adaylarından Hacer Foggo’nun seçimin hemen ertesi günü İzmir’i terk ettiğini ve sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunduğunu hatırlatan Kaya, “İzmirliler, TSK’ya hakaret eden, Mehmetçik’e katil diyen Foggo’ya sandıkta haddini bildirdi. Seçilemedi ve seçimin hemen ertesi günü havalimanından bir paylaşım yaptı. Geldim, gidiyorum dedi. Evet, geldiği gibi gitti. Çünkü İzmir’de kahraman ordumuza hakaret eden birisinin kabul görmesi mümkün değildir. İzmirliler 14 Mayıs’ta Hacer Foggo’yu valizini koluna takarak yolladı, 28 Mayıs’ta da Kemal Kılıçdaroğlu’nu aynı şekilde yollayacaklar” dedi. 

Yorum Yaz