Nobili Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak Batı Grup ile anlaştı.

Nobili Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak Batı Grup ile anlaştı.
Türk pazarında doğru iş ortağını Batı Grup olarak belirledik.
Nobili Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak Batı Grup ile anlaştı.


1954 yılından bu yana İtalya’nın üst kalite batarya ve duş setleri üreticisi Nobili Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak Batı Grup ile anlaştı.

haber arası detay

 

1954 yılına dayanan bir geçmişe sahip üst kalite batarya ve duşların tanınmış üreticisi Nobili, Türk pazarındaki varlığını genişletmek üzere Batı Grup ile sözleşme imzaladı. Nobili'nin Novara'daki yüksek teknolojili üretim tesislerinde imzalanan anlaşma, Batı Grup'un geniş dağıtım ağı aracılığı ile Nobili'nin dünya çapında tanınan ürünlerini Türkiye'de daha erişilebilir hale getirecek stratejik bir hamle niteliği taşıyor.

Gelişen bir dağıtım ağı:
Bu iş birliği sayesinde 1995 yılından bu yana ana ofisleri ve deposu ile İzmir’de faaliyet gösteren Batı Grup, Nobili markasının İtalyan estetiği ve pratikliğini harmanlandığı, mükemmelliği yakalamış ürünlerini portföyüne eklemiş bulunuyor. Dünyaca ünlü tasarımcıların hazırladığı koleksiyonlar uluslararası ödüller almış modelleri de içeriyor. İnşaat malzemelerinin dağıtımına yönelik yaklaşık 30 yıllık deneyime sahip olan Batı Grup, halihazırda Türkiye'nin batısında geniş bir müşteri ağına hizmet vermekte olup bu ağı ulusal çapta genişletmek üzere yeni bayi ağını aktif olarak büyütüyor.

20 yıl garantili kartuşlar:
Nobili'nin etkileyici geçmişi, 69 yılda 115 milyondan fazla batarya kartuşu üretmesini, batarya ve duş sistemleri alanında 100 patent sahibi olmasını içeriyor. Şirket, ürün işleme döngüsünün tamamını kendi tesislerinde yönetmesiyle Avrupa'da benzersiz konumda bulunurken, bu özelliği dairesel ekonomi perspektifinde sürdürülebilirlik konusundaki güçlü taahhüdünü destekliyor. Kasım ayı başındaki UNICERA fuarı ile birlikte 20 yıl garantili kartuşları, su ve enerji tasarruf özellikli batarya koleksiyonları ve geniş renkleri ile Nobili ürünleri Türkiye'deki kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Batı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Bilicioğlu, bu iş birliği hakkındaki heyecanını dile getirirken "Nobili'nin kalite ve yenilik mirasını Türkiye'ye taşımaktan mutluyuz. Nobili'nin zengin geçmişi ve mükemmeliyete olan bağlılığı, Batı Grup'un değerleri ile örtüşmektedir. Artık müşterilerimiz Nobili'nin ödüllü İtalyan tasarımı ve kalitesiyle donatılmış son teknoloji ürünlerine erişebilirler" dedi.

Nobili'nin CEO'su Alberto Nobili, bu iş birliğinin stratejik önemini vurgulayarak, "Türk pazarında doğru iş ortağını Batı Grup olarak belirledik. Müşteri odaklı, yüksek kaliteli hizmet anlayışına sahip Batı Grup sayesinde Türk mutfakları ve banyoları İtalyan tasarımı, teknoloji ve güvenilirliğin birleşimi Nobili ürünleri ile tanışacak. Markamız dünya pazarında büyümeye devam ederken, Türkiye’nin yüksek kaliteli inşaat sektöründeki varlığımız da bu ortaklık sayesinde artacaktır.” şeklinde konuştu.

UNICERA fuarında:
Nobili ürünlerini daha yakından incelemek isteyenler, 6-10 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan UNICERA fuarındaki standlarını ziyaret edebilirler (Salon 1-E17).

Daha fazla bilgi için: +90 533 8103162 veya www.batigrup.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Batı Grup: 
1995 yılında kurulan Batı Grup, yapı malzemeleri toptan dağıtımı konusunda uzmanlaşmış sektörün saygın ve güvenilir firmasıdır. Deneyimli bir ekip ile ürün yelpazesini küresel trendlere uyum sağlayacak şekilde sürekli güncellemekte ve depolarında yüksek ürün bulunabilirliğini sürdürmektedir. Geniş lojistik ağı ve destekleyici mimari hizmetleri ile müşteri odaklı, yüksek kalitede hizmet sunan Batı Grup, inşaat perakende mağazaları için önde gelen tedarikçi ve güvenilir çözüm ortağıdır.

NOBILI: 
1954 yılında Carlo Nobili tarafından Borgomanero-İtalya'da kurulan Nobili, günümüz İtalyan teknolojik mükemmelliğinin bir simgesidir. İnovatif batarya ve kartuşlar, su tasarrufu cihazları ve yüzü aşkın patent ile Nobili Ar-Ge departmanı banyo-mutfak batarya dünyasına önemli katkılarda bulunmuştur. Üretim zincirinin her halkasında kaliteye olan mutlak bağlılığının yanı sıra herkesin yaşamına "günlük mucizeler" getiren en değerli element olan ‘Su’ daima firmanın odağında bulunmaktadır.
 

Yorum Yaz