Firma Haber Girişi : 01 Mart 2023 10:56

İAOSB’nin yeni başkanı Cenk Karace oldu

İAOSB’nin yeni başkanı Cenk Karace oldu

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nin yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Karace oldu. 27 Şubat’ta İAOSB Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen 21. Olağan Genel Kurul toplantısında, Bölge’de 2003 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Hilmi Uğurtaş’ın listesi 170 oy alırken, Cenk Karace’nin oluşturduğu liste 179 oy ile seçimi kazandı.

haber arası detay

 

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nin evi gibi olduğunu vurgulayan Karace, “Burası hepimizin mabedi. Aldığımız bayrağı daha yukarıya taşımak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Yeni yönetimin gücüne, yeni enerjinin kuvvetine inancımız tam. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgemizde hayata geçirmeyi planladığımız projelerimiz için heyecanlıyız” ifadesinde bulundu.

Karace ayrıca Hilmi Uğurtaş başkanlığında Bölgeye 20 yıl boyunca hizmet veren tüm yönetim kurulu üyelerine de çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

İAOSB’nin 2003 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Hilmi Uğurtaş da yeni yönetimi tebrik ederek, her zaman kendilerine destek vermeye hazır olduklarını söyledi. 

Cenk Karace’nin Yönetim Kurulu listesinde, Cem İnam, Melih Dirin, Fesih Demirer ve İlker Ergüllü yer aldı.


Meryem Fulya YAZICIOĞLU

Basın ve Halkla İlişkiler Birimi Şefi

versiyon4

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi

M. Kemal Atatürk Bulvarı No:42 35620 ÇİĞLİ/İZMİR

Telefon: (232)  376 71 76  Dahili: 223

Fax:        (232)  376 71 00

e-posta: [email protected]

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.