Kazım Yevimli Karaburun'a hizmet için Kolları Sıvadı....

Karaburun ilçesinde yerel seçim heyecanı başladı. Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Karaburun Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Kazım Yevimli, seçim çalışmalarına resmen start verdi. Vatandaşlarla buluşarak projelerini anlatan Yevimli, ilçenin geleceği için umut vaat etti.

 

Karaburun Belediye Başkanlığı İçin Cumhuriyet Halk Partisi'nden Aday Adayı Kazım Yevimli Sahneye Çıktı.

Seçim meydanında düzenlenen etkinlikte konuşan Kazım Yevimli, uzun yıllardır Karaburun'a hizmet etmek istediğini belirterek, "İlçemizin güzelliklerini koruyarak, çağdaş ve sürdürülebilir projelerle daha da ileri taşıyacağız" dedi. Yerel halkın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Yevimli, şeffaf bir yönetim anlayışı benimseyerek, vatandaşların görüş ve önerilerini önemsediğini vurguladı.

 

Kazım Yevimli, sadece bölge halkıyla değil Karaburun’daki diğer siyasi partilerle de iletişim halinde. Karaburun’da geçmiş dönemde başkanlığa aday olan ve adaylığı kuvvetli olan güçlü siyasi figürlerle de iş birliği yapan Kazım Yevimli , Karaburun’da ki belediye başkanlığı figürü için güçlü bir aday pozisyonunda. Diğer partilerle ciddi ilişkiler kuran Kazım Yevimli, partiler çatısı altında ayrışan tüm bölge halkını ve parti temsilcilerini arkasına alarak başkanlık yolunda ciddi adımlar atıyor.

Kazım Yevimli'nin belediye başkan aday adaylığı, ilçedeki siyasi atmosferi hareketlendirdi. Hem gençlerden hem de yaşlı nesilden geniş bir katılımın olduğu etkinlikte, Yevimli'nin özgeçmişi ve daha önceki sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi verildi. Vatandaşlar, aday adayının geleceğe dönük projelerini merakla dinlerken, ilçenin altyapı, çevre, kültür ve turizm gibi farklı alanlardaki sorunlarına yönelik çözüm önerilerini büyük bir ilgiyle karşıladı.

Kazım Yevimli, seçim kampanyası boyunca çeşitli etkinlikler, paneller ve sokak ziyaretleri gerçekleştireceğini ifade etti. Ayrıca, diğer siyasi parti temsilcileriyle de adil ve saygılı bir yarış içerisinde olacaklarını belirterek, demokratik değerlere önem verdiklerini dile getirdi.

Karaburun Belediye Başkanlığı İçin Cumhuriyet Halk Partisi'nden Aday Adayı Kazım Yevimli Sahneye Çıktı.

Seçim tarihinin yaklaşmasıyla birlikte, Karaburun ilçesinde siyasi rekabetin daha da kızışması bekleniyor. Kazım Yevimli'nin aday adaylığıyla birlikte, seçmenlerin ilçenin geleceğine dair tercihleri de şekillenmeye başladı.

Türkiye Gündeminde " işkur Kazım " diye biliniyor... hemen hemen her iliden işsizler onu telefonla arayıp kendilerine iş bulmalarını istiyorlar...

Türkiye gündeminde siyasetin ötesinde tanınan Kazım Yevimli halk arasında büyük karşılığı olan genç siyasetçi olarak biliniyor.

Yaptıkları çalışmalara ilişkin bilgi veren Yevimli, “Kazım Yevimli olarak yaklaşık 6 yıl önce başlattığımız iyilik hareketi 7 bin vatandaşımıza iş, aş olarak geri dönüş sağladı. Bugün halen ülkemizin kanayan yarası haline gelen ve akabinde ülkemizde ekonomik sorunları tetikleyen işsizlik sorunu mücadelemiz sürüyor, sürmeye de devam edecek. Her gün en az 10 vatandaşımızı çeşitli kurumlarda iş başı yaptırıyoruz. Vatandaşlarımızın en büyük sorunu işsizlik ve beraberinde getirdiği ekonomik dar boğaz. Gelecekle ilgili kaygılar artmış durumda. Hayat şartları çok ağır oldu. Bizi görenler de bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalardan dolayı güveniyor. Bu mübarek Ramazan ayında dar boğazda olan vatandaşlarımıza erzak desteğimizi de eksik etmiyoruz. Her yıl, hiçbir sosyal güvencesi olmayan, ekonomik açıdan zor durumda, çalışamayacak durumda olan beş vatandaşımıza sigortalarını karşılamaya gayret ediyoruz ki şu zorlu şartlarda en azından bu sorunu yaşamasınlar” diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
sağ blok