Firma Haber Girişi : 24 Aralık 2022 13:03

Lineadecor Güzelbahçe Mağazası hizmete girdi.

Lineadecor Güzelbahçe Mağazası hizmete girdi.

Türkiye'nin her bölgesi ile birlikte Avrupa, Amerika, Orta ve Yakın Doğu’da pek çok ülkede seçkin inşaat projeleri ve mutfak mobilyaları sektörünün lider ismi Lineadecor Güzel Bahçe Mağazası’nın açılışı İzmir’in çok sayıda simasını bir araya getirdi. Lineadecor Güzelbahçe’nin yetkili satıcısı ve Canca İnşaat Genel Müdürü Onur Başar Üçkan, Lineadecor Genel Müdürü Zeynep Ecemiş ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa İzmir Milletvekili Murat Bakan, Güzelbahçe Kaymakamı  Bülent Bayraktar, Balçova Kaymakamı Ahmet Hamdi Usta, Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, İzelman Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Suat Çağlayan, İzmir Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ile Lineadecor satış ve pazarlama yöneticilerinin de aralarında yer aldığı kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

haber arası detay

 

İzmir başarılı sunucu Mehmet Necati Şentürk’ün sunumunu üstlendiği açılışta konuşan Lineadecor Genel Müdürü Zeynep Ecemiş mağaza yatırımlarına belirledikleri hedefler doğrultusunda devam ettiklerini ifade ederek “Türkiye’nin birçok yerinden yetkili satıcı olarak mağaza açma talepleri alıyoruz. Lineadecor’un AR-GE departmanında tasarlanan birbirinden şık modelleri daha geniş kitlelere ulaştırmak için bu talepleri çok dikkatlice değerlendiriyoruz. Güzelbahçe Mağazamız ile bölge halkının talepleri doğrultusunda modüler mutfak olanaklarını genişletip, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmeyi ve mutfaklarda farklı çözümlerle müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmeyi öncelik olarak aldık” dedi.

Lineadecor Güzelbahçe’nin Temsilcisi Onur Başar Uçkan ise “Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz inşaat ve mobilya sektöründe İzmir’in çeşitli bölgelerinde vatandaşlarımıza en iyi kaliteyi sunmak için çalışan bir firmayız. Ülkemizin ve Şehrimizin daha güzel günlere kavuşacağına olan inancımızla, işlerimizi bir adım ileriye taşımak ve İzmirlilere daha farklı alanlarda iyi hizmet vermek adına Lineadecor Güzelbahçe Şubemizi açtık. İzmir gibi Gastronomi alanında Dünya çapında ünlü olan bir şehrin yemeklerinin yapılacağı mekanlar olan mutfaklarımızın da dünya çapında olması için halkımızın hizmetinde olacağız” diye konuştu.

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa ince ise Onur Başar Uçkan’ı kutlayarak başarılar diledi. İnce, Uçkan’a Mustafa Kemal Atatürk Tablosu ve Türk Bayrağı armağan etti. Açılış müzik dinletisi ve ikramlarla sürdü. 

Etiketler : Lineadecor
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.