Teknoloji Haber Girişi : 13 Nisan 2021 14:56

Phase One PAS 280 MK2 fotogrametrik kamera

RGB ve NIR görüntüleme için 280MP 4 bantlı bir çözüm mevcuttur.

Yeni nesil Birinci Aşama Hava Sistemleri ile tanışın. Daha hızlı, daha verimli görüntü yakalama. Yeni nesil hava sistemlerimiz ( PAS 280 MK2 ve PAS 150 MK2) , verimliliğinizi artırmak ve uçuş süresini kısaltarak ROI'yi iyileştirmek için tasarlanmıştır.

haber arası detay

 

PAS 280 MK2 ve PAS 150 MK2 artık, doğrudan coğrafi referansın olası kullanımıyla havadan haritalamayı daha verimli hale getiren bir Applanix GNSS-Atalet birimi içeren yeni iX Denetleyici serimiz tarafından desteklenmektedir. Amaçladığınız uygulama ve doğruluk gereksinimlerinize göre çeşitli GNSS / IMU konfigürasyonları arasından seçim yapabilirsiniz.

PAS 280 MK2
20.000 piksel alanı, kompakt boyutu ve ağırlığı ile 280 MP sistemimiz, diğer tüm geniş formatlı sistemlere kıyasla daha yüksek bir yatırım getirisi sağlar. RGB ve NIR görüntüleme için 280MP 4 bantlı bir çözüm mevcuttur.

PAS 150 MK2
150MP hava sistemi, yüksek GSD'yi korurken, çalışmaya ve daha geniş hava kapsamı ile yüksek doğruluklu görüntüler sağlamaya hazırdır. Dokuz lens seçeneği ve ihtiyaçlarınıza göre RGB ve NIR kameralardan birini seçin.

PAS 280 MK2
Phase One 280MP Hava Sistemi (PAS 280 MK2), nihai fotogrametrik ürünlerin genel kalitesini ve doğruluğunu artırarak en yüksek görüntü yakalama oranını ve dinamik aralığı sunar.

Geniş bir uçak yelpazesinde kullanım için kompakt ve hafif olan geniş format seçeneği sunar.

PAS 280 MK2, bir kamera, entegre Applanix GNSS-Inertial, Somag gyro-stabilize montaj (DSM 400), IMU ünitesi ve Phase One uçuş planlama ve yönetim yazılımı - iX Plan, iX Flight ve iX Capture ile iX Denetleyiciden oluşur.

4 bantlı yapılandırma
Phase One, RGB ve NIR görüntülerinin eşzamanlı olarak yakalanması için ek konfigürasyon sunar. 280MP 4 Bantlı Anten Sistemi, RGB verilerini yakalamak için çift 90 mm lensli iXM-RS280F metrik kameradan ve NIR verilerini yakalamak için 50 mm lensli ek bir NIR kameradan oluşur - böylece 4 bant (R, G, B, NIR) veya CIR görüntüleri.

Entegre iX Capture yazılımı, bir NIR görüntüsünün bir RGB görüntüsüyle doğru bir şekilde eşleşmesini sağlayarak, hassas ve güvenilir çıktı verileri oluşturarak otomatik olarak distorsiyonsuz 4 bantlı görüntüler oluşturur.

TIFF ve JPG biçimleri
4 bantlı RGB + NIR (RGBN)
3 bantlı CIR (Kızılötesi Renkli)
NDVI (Normalleştirilmiş Bitki Örtüsü İndeksi)
Bozulma içermeyen / düzeltilmiş RGB
Distorsiyonsuz / düzeltilmiş NIR
Atlantic, PAS 280MP ile güvenle geniş formatlı görüntüler elde ediyor
Atlantic'in Phase One 280MP geniş formatlı hava sistemine yaptığı yatırım, onlara geniş alanlarda güvenle kaliteli görüntüler sağlama ve müşterilerine daha geniş bir şirket içi hizmet yelpazesi sunma fırsatı veriyor.

iXM-RS 280F Hava Kamerası
IXM-RS 280F RGB bilgileri yakalamayı ve üstün görüntü kalitesi sağlamak için 90mm lens ile ikili mercek metrik havadan kameradır. İXM-RS 280F kamera, eşit zemin çözünürlüğüne sahip iki adet 150MP nadir görüntüden merkezi projeksiyon görüntüsü oluşturur.

Arka taraf aydınlatmalı (BSI) CMOS sensörü
Geniş dinamik alan
Geliştirilmiş ışık hassasiyeti
Günde daha fazla uçuş saati ve her yıl elde edilebilecek daha fazla uçuş
Düşük ışık koşullarında nesne çözünürlüğünü korur

Etiketler : PAS 280 MK2
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.