Planlama Haber Girişi : 03 Ekim 2022 22:54

Ak Parti’den Konyagiad’a Ziyaret

“En büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizdir”
Ak Parti’den Konyagiad’a Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, beraberindeki heyetle birlikte Konya Genç İş İnsanları Derneği’ni (KONYAGİAD) ziyaret etti. Başkan Gülvezir Korkmaz ile bir süre görüşen Açıkgöz, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekerek, ülkemizi yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazlayla büyütme mücadelesine büyük destek veren genç iş insanlarına teşekkür etti.

haber arası detay

 

Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD), AK Parti heyetini ağırladı. Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, beraberinde Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ve diğer parti yöneticileriyle birlikte KONYAGİAD Başkanı Gülvezir Korkmaz’ı ziyaret etti. Dernek yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette sivil toplum kuruluşlarının Türkiye’nin sosyal, kültürel ve ekonomik hayatı açısından önemine dikkat çeken AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Türkiye’nin en geniş tabanlı sivil toplum arasında yer alan Türkiye Girişimci İş İnsanları Konfederasyonu TÜGİK çatısı altındaki KONYAGİAD’ı başarılı çalışmalarından dolayı kutladı. Konya’nın son yıllarda sanayideki atılımı ve ihracatta yakaladığı ivmeyi çok değerli bulduklarını ifade eden Açıkgöz, ülkemizi yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazlayla büyütme mücadelesine verdikleri destekten dolayı KONYAGİAD’a teşekkür etti.

“En büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizdir”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi ve KONYAGİAD Başkanı Gülvezir Korkmaz ise genç ve başarılı iş insanlarıyla oluşturdukları sinerjiyle kent ve ülke ekonomisine daha çok katkı vermenin çabasında olduklarını belirtti. Korkmaz “Konya, sanayisiyle ve ticaretiyle her geçen gün büyüyor ve güçleniyor. Bu noktada yakaladığımız başarı hikayesine KONYAGİAD olarak gereken katkıyı fazlasıyla vermenin çabası içerisindeyiz. Bizim en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizdir. Bu bilinçle hareket ediyor ve vatanımıza hizmet ediyoruz” ifadelerini kullandı. Ziyaret hatıra fotoğrafının çektirilmesiyle son buldu.

Etiketler : KONYAGİAD
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.