Bungalov Haber Girişi : 01 Eylül 2022 19:25

Göbel’de Bungalov Evleri Hızla Yükseliyor

Göbel’de Bungalov Evleri Hızla Yükseliyor

Göbel Termal Turizm Merkezi’nin değerine değer katacak projeler hızla yükselmeye devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun destekleriyle hayata geçirilen Bungalov Evleri ve Gençlik Merkezi inşaatını denetleyen Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, yüklenici firmanın yetkililerinden bilgiler aldı.

haber arası detay

Sert yapısıyla 100 yıl ömrü olan ve ahşap işlerinin en değerli ürünü larex’ten imal edilen daireler gün yüzüne çıkmaya başladı. 50 mt2 22 adet yapılacak ahşap evler Tavşanlı gençliğine hizmet verecek. Belediye Başkanı Mustafa Güler “Göbel Termal Tesisleri’mizde önemli bir sosyal projeyi daha hayata geçiriyoruz. Piknik bölümünden Kurt Dede’ye uzanan alan içerisinde kamp amaçlı bungalov tarzı yapılar inşa ediyoruz. İnşallah yılsonunda tamamlanacak ve 2023’te hizmete alacağız. Bu projede bizlere destek sunan Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.