Çayır, Bornova Belediye Başkanlığı İçin İstişarelerde Bulundu

Çayır, Bornova Belediye Başkanlığı İçin İstişarelerde Bulundu
AK Parti’nin Bornova Belediye Başkan Adayı olan Cevdet Çayır, ilçenin kalkınması ve güzelleşmesi için çalışmalarını sürdürürken, Bornova’ya hizmet etmiş belediye başkanlarıyla da görüşerek, tecrübe ve önerilerinden yararlandı.
Çayır, Bornova Belediye Başkanlığı İçin İstişarelerde Bulundu

AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, Bornova’nın geçmiş ve mevcut belediye başkanlarıyla bir araya gelerek, ilçenin geleceği için fikir alışverişinde bulundu. Cevdet Çayır, Bornova Belediye Başkanlığı görevini üstlenmeyi hedefleyen bir aday olarak, ilçeye hizmet etmiş belediye başkanlarını ziyaret ederek, Bornova’nın değerlerini koruyacak ve geliştirecek projelerini anlattı.

AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ ve geçmiş dönemde Bornova Belediye Başkanlığı yapan 6 başkanı ziyaret etti. Bornova'nın geleceğini şekillendireceklerini belirten Çayır, ‘’İlçemizin geçmişini geleceğe taşıyarak, daha yaşanabilir, daha modern ve daha güzel bir Bornova için var gücümüzle çalışacağız’’ dedi.

haber arası detay

AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, seçim çalışmalarına hızla devam ederken, Bornova’ya hizmet etmiş geçmiş dönem Belediye Başkanları’nı da unutmadı. Başkan Adayı Çayır, şu anda görevde olan Mustafa İduğ ve geçmiş dönemlerde Bornova Belediye Başkanlığı yapan Olgun Atila, Aziz Kocaoğlu, Kamil Okyay Sındır, Sırrı Aydoğan, Cengiz Bulut ve Ali Sözer’i ziyaret etti. Karşılıklı iyi niyet çerçevesinde geçen görüşmelerin ardından açıklama yapan Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, ‘’Bornova Belediye Başkanlığı görevini üstlenmiş mevcut ve eski başkanlarımızı ziyaret ederek, Bornova’mız hakkında istişare ettik. Bu ziyaretler, Bornova'mızın geleceğini şekillendirme hedefimize bir adım daha yaklaşmamıza vesile olmuştur. Biz, ilçemizin değerli geçmişini geleceğe taşıyarak, daha yaşanabilir, daha modern ve daha güzel bir Bornova için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

‘’İlçemizi daha ileri taşımak için buradayım’’

Bornova'ya olan derin sevgisini ve ilgisini bir kez daha vurgulayan Çayır, ‘’Hayatımın birçok anısını bu güzel ilçemizde biriktirdim. Bu topraklarda yeşeren her çiçek, her ağaç benim için bir hatıradır. Bu nedenle, Bornova'nın kalkınması, güzelleşmesi ve daha yaşanabilir bir şehir olması benim için sadece bir siyasi görev değil, aynı zamanda duygusal bir sorumluluktur. Bornova'da Belediye Başkanlığı görevini üstlenmeyi arzuluyorum çünkü biliyorum ki bu görev, bir başkanın sadece şehrin fiziksel yapısını değil, aynı zamanda insanların yaşam kalitesini artırma sorumluluğunu da içerir. Bornova'nın sahip olduğu potansiyeli en üst seviyede değerlendirmek ve ilçemizi daha ileri taşımak için buradayım.’’ 

Yorum Yaz