“Mehmet Sadık Tunç: ‘Karabağlar’da Sevilmenin Ötesine Geçtik’”

“Mehmet Sadık Tunç: ‘Karabağlar’da Sevilmenin Ötesine Geçtik’”
 “AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, Seçim Çalışmalarını Hızlandırıyor”
“Mehmet Sadık Tunç: ‘Karabağlar’da Sevilmenin Ötesine Geçtik’”

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulunuyor. Tunç, yerel yönetimlerin yapmadığı hizmetleri kaymakamlık döneminde devletin sunduğu imkanları kullanarak vatandaşlara ulaştırdığını belirtiyor.

Mehmet Sadık Tunç, Karabağlar’da sevilmenin de ötesine geçip kıymetli hemşehrileri tarafından benimsenmiş olmanın getirdiği sorumluluk ile durmadan yorulmadan çalışıyor. Tunç, Karabağlar’ın beklediği ilçe hayalini gerçekleştirmek için az bir zaman kaldığını belirtiyor.
 “Mehmet Sadık Tunç: ‘Benim En Sevdiğim Şey, Çalışarak Kazanmak’”
Mehmet Sadık Tunç, Karabağlar’ın sorunlarını bildiğini ve hemşehrilerinin kendisinden beklentilerini anladığını belirtiyor. Tunç, bu beklentilerin kendisine yüklediği sorumluluğun farkında olduğunu ifade ediyor ve bu sorumluluk bilincinin kendisini daha da çok çalışmaya ittiğini söylüyor.

haber arası detay

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç’un Seçim Çalışmaları
AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam eden Tunç, Aksaraylılar ve Erzurum Pazaryolu Gülçimen Köyü Dernekleri’ni ziyaret etti.

Tunç, sivil toplum kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerde, ilçede yapmış olduğu Kaymakamlık çalışmalarını anlattı. Tunç, bu çalışmaların güzel ülkemizin birçok yerinde yaptığına dikkat çekerek, “Tabii ki güzel hizmetler yaptık. Fakat Karabağlar’ımız da öyle güzel işler yaptık ki bunun karşılığını şimdi sahada hemşerilerimizin teveccühleri ile alıyoruz. Yerel yönetimlerin yapmadığı hizmetleri kaymakamlık dönemimizde devletimizin sunduğu imkanları sonuna kadar kullanarak kendilerine ulaştırdık. Şimdi görüyoruz hemşehrilerimiz bize inanıyor. Bizim sosyal belediyecilik ile ilçemizi yöneteceğimizi biliyor. Bu inanç bizim omuzlarımızdaki yükü arttırıyor. Daha çok çalışıyoruz. Hemşehrilerimizi beklediği ilçe hayaliyle kavuşturmamıza az kaldı” dedi.

Çalışarak Kazanmanın Değeri
Tunç, Karabağlar’ın sorunlarını bildiğini ve hemşehrilerinin kendisinden beklentilerini anladığını belirtti. Bu beklentilerin kendisine yüklediği sorumluluğun farkında olduğunu ifade eden Tunç, bu sorumluluk bilincinin kendisini daha da çok çalışmaya ittiğini söyledi. Tunç, "Çünkü ben bu yaşıma kadar sahip olduğum her şeyi çok çalışarak kazandım. Benim en sevdiğim şey, çalışarak kazanmak, vatandaşlarımıza yardımcı olacak icraatlar ve eserler üretmek” ifadelerini kullandı.

Karabağlar İçin Çalışma Azmi
Tunç, ortaokul ve lise yıllarında yatılı okuduğunu, Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 22 yaşında kaymakam olduğunu hatırlattı. Kendisini okutan ve bu mevkilere gelmesini sağlayan devlete ve millete vefa duygusu ile bugünlere geldiğini belirtti. Tunç, görev yaptığı tüm bölgelerde vatandaşlara eşit mesafede hizmet üretmek için çaba sarfettiğini aktardı. Tunç, “Karabağlar’da sevilmenin de ötesine geçip kıymetli hemşehrilerimiz tarafından benimsenmiş olmanın getirdiği sorumluluk ile durmadan yorulmadan çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Mehmet Sadık Tunç, Karabağlar’ın güzel yarınları için tüm çabasını ortaya koyuyor. Hemşehrilerinin kendisine olan inancı ve teveccühü, onun omuzlarındaki yükü arttırıyor ve daha çok çalışmasına neden oluyor. Tunç, Karabağlar’ın beklediği ilçe hayalini gerçekleştirmek için az bir zaman kaldığını belirtiyor. Bu süreçte, Tunç’un çalışmaları ve Karabağlar halkının kendisine olan inancı, ilçenin geleceği için umut veriyor.

Yorum Yaz