Firma Haber Girişi : 30 Ağustos 2023 22:41

Pınar, sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda!

Pınar, sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda!

Pınar, 1-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’na birbirinden lezzetli ürünleriyle katılacak. Ziyaretçiler Pınar standında lezzetli ve sağlıklı ürünleri tatma fırsatı bulurken, çocuklar da Pınar Kido maskotu ile keyifli anlar yaşayacak.

haber arası detay

Dünyada 35 ülkeye ülkeye ihracat yaparak sektörünün lideri konumundaolan Pınar, inovatif ve tüketici odaklı yaklaşımıyla geliştirdiği yeni ürünlerinin yanı sıra geleneksel lezzetlerinin de sergileneceği standıyla, 92. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yerini alacak.

Kentin hem kültürel hem de ticari hayatında önemli bir yeri olan, her yıl heyecanla beklenenİzmir Enternasyonal Fuarıher sene olduğu gibi bu sene de hem birçok markaya ev sahipliği yapacak hem de birbirinden renkli etkinliklere sahne olacak. Pınar da, İzmir Kültürpark’ta 1-10Eylül tarihlerinde gerçekleşecek İzmir Fuarı’ndaki yeriniMigros Sokağı’nda açacağıstand ile alacak. Pınar Süt ve Pınar Et’inyıllardır tüketiciler tarafından beğeniyle tercih edilen sağlıklı velezzetliürünlerinin yanı sıra yeni çıkan ürünleride fuar boyunca tüketicilerinbeğenisine sunulacak.Ayrıca, fuar süresi boyunca standda bulunacak olanPınar Kido Maskotu,minik ziyaretçilerekeyifli anlar yaşatacak.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.