Siyaset Haber Girişi : 22 Mayıs 2023 13:04

28 MAYIS’TA HALK KAZANACAK

28 MAYIS’TA HALK KAZANACAK

Başkan Yetişkin ikinci tur için iddialı konuştu: "Halk kazanacak" Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu için iddialı konuştu. Yetişkin,  "Yılgınlığa yer yok, baharı getirmek emek ister" mesajı verdi.

haber arası detay

 

“KAPI KAPI DOLAŞIYORUZ”

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na 14 Mayıs’ta Seferihisar’dan rekor oy desteği çıktığını kaydeden Yetişkin, 2. tur için sandığa gitmeyen seçmenlere ulaşacaklarını belirtti.  Birinci turda Seferihisar’dan oyların % 69,54’ünü aldıklarını ifade eden Yetişkin; “İkinci tur için yine ilk günkü heyecanımızla çalışacağız. Seferihisar’da sandığa gitmeyen seçmenlerin yoğunlukta olduğu bölgeleri tespit ettik. Özellikle buralarda sıkı bir çalışma yapıyoruz. Kapı kapı dolaşıyoruz. Yeniden söylüyorum. Yılgınlık ve umutsuzluk bizim en büyük düşmanımız. Şu an sormamız gereken tek soru; 'Ben ne yapabilirim?' olmalı. Oy kullanmayan seçmenleri sandığa gitmeye ikna etmekten tutalım, seçim günü müşahit olmaya kadar yapabileceğimiz onlarca şey var” dedi.  

“28 MAYIS’TA HALK KAZANACAK”

Başkan Yetişkin açıklamasında, şunları kaydetti: “28 Mayıs’ta kazandığımızda hepimiz kazanacağız. Tüm Türkiye kazanacak. Özgür bir hayat hak eden kadınlar kazanacak. Yurtdışına gitmek zorunda kalan doktorlarımız, mühendislerimiz kazanacak. Sefalete mahkum edilen işçiler kazanacak.Türk milleti kazanacak. Demokrasi içinde bir arada yaşamayı seçen halk kazanacak.”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.