Planlama Haber Girişi : 20 Eylül 2022 19:06

BERKSAV Sanat Ödülleri Töreni Yapıldı

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper‘in de katıldığı tören, BERKSAV Başkanı Yüksel Altuğ‘un açılış konuşmalarıyla başladı.
BERKSAV Sanat Ödülleri Töreni Yapıldı

Bergama Kültür ve Sanat Vakfı (BERKSAV)’ın 33. kuruluş yıl dönümünde 2022 Kültür ve Sanat Ödülleri Töreni gerçekleştirildi. Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper‘in de katıldığı tören, BERKSAV Başkanı Yüksel Altuğ‘un açılış konuşmalarıyla başladı.

haber arası detay


Törende, “Geçmişten Günümüze Fotoğraflarla Bergama” adlı fotoğraf arşivi çalışmalarıyla İsmail Hakkı Güzeler, “Parşömen Fanzin” adlı Edebiyat Dergisi ve eserleri ile Onur Çalı, 2022 İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Genel Müzik Direktörü, İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı Öğretim Üyesi Hakan Şensoy ve Bergama Türküleri ve Zeybek oyunları üzerine yaptığı çalışmalarıyla Nihat Özçoban, ödüllerini Bergama Kaymakamı Avni Oral ve Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu‘nun elinden aldı.

Etiketler : BERKSAV
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.