İzmir Büyük Aile Platformu, ikinci tur seçimlerinde kararını verdi

İzmir Büyük Aile Platformu, ikinci tur seçimlerinde kararını verdi
İzmir Büyük Aile Platformu, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde kararını verdi
İzmir Büyük Aile Platformu, ikinci tur seçimlerinde kararını verdi

İzmir’de 6 Kasım 2023 tarihinde Büyük Aile Buluşması düzenleyen İzmir Büyük Aile Platformu, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde İzmirlileri Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye çağırdı. 
İşte İzmir Büyük Aile Platformu’nun yazılı açıklaması:

haber arası detay


Bizler İzmir Büyük Aile Platformu olarak ülkelere ve Türkiye’mize yönelik sürdürülen LGBT dayatmasının; ailenin tahrip edilmesi, gençlerimizin bütün aidiyet ve değerlerinden kopartılarak yozlaştırılması, kadının değersizleştirilmesi, çocuklarımızın cinsiyetsizleştirilmesi demek olduğunun bilincindeyiz. Toplum ve hukuk nezdinde dayatılan LGBT ideolojisini kabul etmiyoruz. Toplumun temel taşı olan aile kurumunun tahrip edilmesine ve toplum yapısının bozulmasına karşıyız. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın cinsiyetiyle oynanmasına ve çocuk istismarına karşıyız.

Tüm anne-babalara, dedelere-nenelere ve umudumuz gençlere sesleniyoruz! Seçimlerle zirve yapan kutuplaşma ikliminden lütfen bu konuda sıyrılın. Sizi dünya görüşünüz, siyasi kimliğiniz, meşrebiniz ne olursa olsun insanlık ortak paydasında bu meseleye bakmaya davet ediyoruz. Avrupa ve Amerika medyasına baktığınızdaBatının içine düştüğü bataklığınvahametini göreceksiniz.
Batıya baktığınızda; öğrencilerini cinsiyet karmaşasına sürükleyen transeksüel öğretmenleri,anaokulunda LGBT propagandası yapan sözde uzmanları göreceksiniz. Çizgi filmlerde, dizilerde, sosyal medyada çocuklara LGBT propagandası yapıldığını göreceksiniz. Bu propagandaya kapılan çocukların ebeveynlerinin muvafakatı olmaksızın, sözde uzmanlar tarafından hormon tedavisinesürüklendiğini, cinsiyet değiştirdiğini ve pek çoğunun bunalıma girip intihara sürüklendiğini göreceksiniz. Bunu istatistiklerde, bilimsel verilerde tespit edeceksiniz. Lütfen araştırın. 
Batı dünyasını saran bu buhran kapımıza dayandı. Tehlikeyi fark edin ve dur deyin.Çocuklarımızıhedef alaneşcinsellik, çok cinsiyetlilik, cinsiyetsizlik modasına dur demek için yarın çok geç olacak.
İzmir Büyük Aile Platformunun kuruluş amacı temelde aileyi korumak ve aileye zarar verecek her türlü saldırıyla mücadele etmektir. Ülkemiz Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçime giderken Platformumuzun temel hareket noktası ailenin korunması, LGBT dayatmasına karşı mücadele, kadın erkek eşitliğinin sağlanmasıdır.
İzmir Büyük Aile Platformu olarak ilan ediyoruz:
-LGBT dayatmasını bayrak edinenlere oy vermeyeceğiz.
-Aileyi hiçe sayan ve bunu özgürlük olarak pazarlayanlara oy vermeyeceğiz.
-Batı denetimli, doğal olmayan cinsiyetleri dayatan İstanbul Sözleşmesini geri getirmek isteyenlere oy vermeyeceğiz.
-LGBT aktivistlerini Meclis’e sokanlara oy vermeyeceğiz. 
Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul Sözleşmesine yeniden girmeyi, LGBT propagandasına ve örgütlenmesine özgürlüğü vaat ediyor. Sayın Kılıçdaroğlu’nun “LGBT, aile yapısını bozmaz” şeklinde açık beyanı vardır.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ise İstanbul Sözleşmesi’nin kaldırılmasına karar vermiş, Türk aile yapısına önem verdiğini defalarca dile getirmiştir. 
LGBT dayatmasının propaganda ve örgütlenmesinde önümüzdeki süreçte daha belirleyici adımlar atılması beklentisiyle;
Milletimizi, annelerimizi, babalarımızı, çocuklarının geleceği için, ailemiz için, kadın erkek eşitliği için Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye çağırıyoruz. 
 Anne-babalar, 
Dedeler-neneler,
Umudumuz gençler,
Sesimize, çağrımıza kulak verin.LGBT Propaganda ve dayatması ile;
•    Karanlık emellerini gökkuşağı renklerinin ardına saklayan,
•    Bireysel hak ve özgürlük naraları ile kapımıza dayanan,
•    Varoluşa, değerlere, milli kimliklere savaş açan,
•    İnternette, sosyal medyada pusu kuran,
•    Çocukları, gençleri, insanlığı, doğmamış bebeklerin yaşam hakkını hedef alan,
küresel emperyalistlere ve onların temsilcilerine 28 Mayıs Pazar günü Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’avereceğiniz oylarınızla dur deyin.
İzmir ve Türkiye kamuoyuna saygılarımızla sunarız. 

Yorum Yaz