“Karşıyaka’nın Yeni Umutları: İsmail Çiftçioğlu’nun Seçim Kampanyası Başladı”

“Karşıyaka’nın Yeni Umutları: İsmail Çiftçioğlu’nun Seçim Kampanyası Başladı”
İsmail Çiftçioğlu, 31 Mart’ta hem İzmir’de hem de Karşıyaka’da yeni bir başlangıç yapacaklarını belirtti. Çiftçioğlu, “Karşıyaka’mız hak ettiği hizmete kavuşmak için daha fazla beklememeli.” dedi.
“Karşıyaka’nın Yeni Umutları: İsmail Çiftçioğlu’nun Seçim Kampanyası Başladı”

AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, seçim kampanyasına hızlı bir başlangıç yaptı. Çiftçioğlu, Karşıyaka için hazırladıkları projeleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını duyurdu.

haber arası detay

 İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka’ya olan bağlılığını ve hizmet etme arzusunu dile getirdi. Çiftçioğlu, “Hayatımın en güzel başlangıçlarını hep Karşıyaka’da yaptım. Şimdi, çok sevdiğim Karşıyaka’ya hizmet etme zamanı.” dedi.

Karşıyaka’nın Yeni Umutları: İsmail Çiftçioğlu’nun Seçim Kampanyası Başladı

AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, seçim kampanyasına hızlı bir başlangıç yaptı. Çiftçioğlu, ilk olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın mezarını ziyaret etti ve ardından Karşıyaka Spor Kulübü’nün kurucusu Kadızade Zühtü Işıl ve Karşıyaka’nın sembol taraftarlarından Mustafa Baykara’yı kabirlerinde anarak, Karşıyaka’nın geçmişine saygı gösterdi.

Çiftçioğlu, “Karşıyaka’mızı hak ettiği hizmete kavuşturmak, mutluluk ve güven dolu yarınların temelini atmak istiyoruz. Karşıyakalılar, kurduğu hayalleri yıllardır yaşayamadı. İşte biz, bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek için yola çıktık” dedi ve Karşıyaka için hazırladıkları projeleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını duyurdu.

Çiftçioğlu, Karşıyaka’ya olan bağlılığını ve hizmet etme arzusunu dile getirdi: “Hayatımın en güzel başlangıçlarını hep Karşıyaka’da yaptım. Şimdi, çok sevdiğim Karşıyaka’ya hizmet etme zamanı. Karşıyaka’ya verdiğim tüm sözleri tutacağız, ilçemizi hep birlikte daha güzel yarınlara kavuşturacağız. Bu benim Karşıyaka’ya olan borcum ve görevim.”

Çiftçioğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ’ın adaylığının İzmir ve Karşıyaka için büyük bir fırsat olduğunu belirtti ve “31 Mart’ta hem İzmir’imizde hem de Karşıyaka’mızda artık yeni bir başlangıç yapacağız. Karşıyaka’mız hak ettiği hizmete kavuşmak için daha fazla beklememeli.” dedi.

Çiftçioğlu’nun bu enerjik ve umut dolu başlangıcı, Karşıyaka’nın geleceği için yeni bir sayfa açıyor. Seçime kadar sokak sokak, mahalle mahalle dolaşarak Karşıyaka’ya vizyonunu ve katmak istediği değeri anlatacak olan Çiftçioğlu, 31 Mart’ta başarıya ulaşacağına inanıyor.

AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka için hazırladıkları projeleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını müjdeledi.

KARŞIYAKA'YA OLAN GÖREVİM

Teşkilat mensupları tarafından ilçe binası önünde büyük coşku ve heyecanla karşılanan Çiftçioğlu, "Hayatımın en güzel başlangıçlarını hep Karşıyaka'da yaptım. 'Unutulmaz' dediğim, yıllar sonra bile heyecan ve mutlulukla anlattığım anıların merkezinde hep Karşıyaka vardı. Şimdi, çok sevdiğim Karşıyaka'ya hizmet etme zamanı. Karşıyaka, maalesef yılardır kaliteli hizmete, ilgiye muhtaç kaldı. Biz, artık bu duruma bir son vermek istiyoruz. Karşıyaka'ya verdiğim tüm sözleri tutacağız, ilçemizi hep birlikte daha güzel yarınlara kavuşturacağız. Karşıyaka'da yaşayan, buraya aşık olan bir kişi olarak, bu benim Karşıyaka'ya olan borcum ve görevim" diye konuştu.

İZMİR VE KARŞIYAKA İÇİN FIRSAT

Çiftçioğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hamza Dağ; İzmir'i çok seven, kentimizin sorunlarını bilen, İzmir için her zaman en iyisini isteyen, partimizin içinde yetişmiş çok değerli bir isim. Kendisinin İzmir'den aday olması, aynı zamanda Karşıyaka'mız için de büyük bir fırsat. 31 Mart'ta hem İzmir'imizde hem de Karşıyaka'mızda artık yeni bir başlangıç yapacağız. Karşıyaka'mızda; umutsuzluğun yerini sevinç, hayal kırıklıklarının yerini güven, yalnızlığın yerini sevgi alsın istiyoruz. Karşıyaka'mız hak ettiği hizmete kavuşmak için daha fazla beklememeli. Seçime kadar sokak sokak, mahalle mahalle dolaşarak Karşıyaka'ya vizyonumuzu, katmak istediğimiz değeri anlatacağız. İnanıyorum ki, 31 Mart'ta başarıya ulaşacağız."

Yorum Yaz