Kırkpınar: 31 Mart’ta Kemalpaşa Zaferimizi Cumhurbaşkanımıza Armağan Edeceğiz

Kırkpınar: 31 Mart’ta Kemalpaşa Zaferimizi Cumhurbaşkanımıza Armağan Edeceğiz
AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, 31 Mart seçimlerine kadar durmadan çalışacaklarını ve zaferin Cumhurbaşkanına armağan edileceğini belirtti.
Kırkpınar: 31 Mart’ta Kemalpaşa Zaferimizi Cumhurbaşkanımıza Armağan Edeceğiz

“AK Parti’nin Kemalpaşa Toplantısı: Şehirler Muhalefet Girdabından Kurtulacak” AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Kemalpaşa’da düzenlenen birlik ve beraberlik toplantısında, partinin halka hizmet etme kararlılığını ve bu hizmetlerin devam edeceğini vurguladı.

“AK Parti, İzmir’e Hizmet ve Eser Siyasetiyle Kalıcı Hizmetler Vaat Ediyor”: Yaşar Kırkpınar, AK Parti’nin İzmir’e hizmet ve eser siyasetiyle kalıcı hizmetler yapmak için yola çıktığını ve muhalefetin idaresi altında durumu kötüleşen şehirleri yüksek standartta hizmetlere kavuşturacaklarını ifade etti.

haber arası detay

AK Parti’nin Kemalpaşa’daki Toplantısı: “Şehirlerimizi Muhalefet Girdabından Kurtaracağız”

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Kemalpaşa İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik toplantısına katıldı. Toplantı, AK Parti ve MHP İlçe teşkilatlarının yoğun katılımıyla dere mesire alanında gerçekleştirildi.

Kırkpınar, toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti’nin gerçek belediyecilik vizyonu doğrultusunda milletin huzurunda olduklarını belirtti. 21 yıldan beri yaptıkları hizmetlerin ortada olduğunu ifade eden Kırkpınar, eser ve hizmet siyaseti ile millete hizmet yolundan hiç sapmadıklarını vurguladı.

Kırkpınar, “Kendi siyasetlerini yalandan, iftiradan, riyakarlıktan, şovmenlikten, kirli işbirliklerinden ibaret görenlere inat, eser ve hizmet siyasetinden taviz vermeyeceğiz. 21 yılda girdiğimiz 17 seçimde olduğu gibi 31 Mart’ta da doğru bildiğimiz yolda kararlılıkla yürüyeceğiz” dedi.

Kırkpınar, 31 Mart’a kadar gece gündüz demeden çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını belirtti. “İnşallah 31 Mart akşamı Kemalpaşa zaferimizi Sn. Cumhurbaşkanımıza armağan edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti’nin, ayıran ayrıştıran bir anlayışla değil, oy versin vermesin herkese eşit hizmet anlayışı ile belediyecilik yaptığını belirten Kırkpınar, millete hizmet yolunda bahane aramadıklarını, kolayı seçenlerden asla olmadıklarını, belediyelerin kaynaklarını en doğru, en etkin ve hakkaniyetli şekilde kullanarak vatandaşın sorunlarına çözüm ürettiklerini kaydetti.

Kırkpınar, “Sn. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sn. Hamza Dağ ile birlikte bütün ilçe belediye başkan adaylarımızla beraber inşallah İzmir’e İzmirliye hizmet için çıktığımız bu yolda sizlerin ve hemşehrilerimizin destekleri ile 31 Mart akşamı büyük bir zaferi kutlayacağız” dedi.

Kırkpınar, bu zafer sonucunda İzmir’e hizmet ve eser siyasetiyle kalıcı hizmet ve eserler yapmak için hep birlikte yola koyulacaklarını belirtti. “Hazır ve kararlı bir şekilde özellikle muhalefetin idaresi altında durumu giderek kötüleşen şehirlerimizi, ilçelerimizi içine düştükleri girdaptan süratle çıkarıp hak ettikleri yüksek standartta hizmetlere kavuşturacağız” diye konuştu.

Bu toplantı, AK Parti’nin halka hizmet etme kararlılığını ve bu hizmetlerin devam edeceğini gösteren önemli bir adım oldu. Kırkpınar’ın konuşması, partinin hizmetlerini ve gelecek planlarını net bir şekilde ortaya koydu. 


 

Yorum Yaz