Planlama Haber Girişi : 23 Eylül 2022 20:40

KOLİN HOTEL YENİ GENEL MÜDÜRÜ ÇTSO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

Turizm sektörü ilimizin lokomotif sektörleri arasında yer alıyor. Oda olarak İlimizin tanıtımına katkı sağlamak üzere yurt dışında lobicilik ve tanıtım faaliyetleri yürütüyoruz.
KOLİN HOTEL YENİ GENEL MÜDÜRÜ ÇTSO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

Kolin Hotel Genel Müdürlüğü görevine yeni atanan Halil Ertan ve Kolin Otel Çanakkale temsilcisi Tuna Çevik, ÇTSO Yönetim kurulunu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

haber arası detay


ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen görüşmede ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Ekşi ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Turizm sektörü ilimizin lokomotif sektörleri arasında yer alıyor. Oda olarak İlimizin tanıtımına katkı sağlamak üzere yurt dışında lobicilik ve tanıtım faaliyetleri yürütüyoruz. İlk hedefimiz olan Balkan pazarına Sofya’dan başladık. Sofya’da yaptığımız “Info Çanakkale” tanıtım etkinliğinin meyvelerini şehrimizde görmek bizleri son derece memnun ediyor. Turizm sektöründeki tüm paydaşlarımızla İlimizin tanıtımı için çalışmaya devam edeceğiz. Kolin Hotel Genel Müdürlüğüne yeni atanan Halil Ertan’a yeni görevinde başarılar diliyor, nazik ziyaretleri için Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyorum.”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.