Firma Haber Girişi : 29 Ocak 2023 12:37

ESBAŞ’ta Ödül Mevsimi

ESBAŞ’ta Ödül Mevsimi

Her yıl düzenlediği organizasyonlar ile insan kaynakları uygulamalarında fark yaratmaya devam eden ESBAŞ, gerçekleştirdiği Onurlandırma ve Ödüllendirme Töreninde toplamda 240 çalışanını ödüllendirdi. 
Törende, 72 kişiye kıdem ödülleri ve plaketleri verilirken, kendisine ya da ESBAŞ'a artı değer katan çalışanların yanı sıra yıl içerisinde şirkette faaliyete geçirilen uygulamalarda başarılı olan 168 ESBAŞ’lıya ise çeşitli hediyeler verildi. 

haber arası detay


ESBAŞ Teknoloji Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen törende bir konuşma yapan ESBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mary Tuncer, insanı odağına alarak hayata geçirdikleri stratejiler ve politikalarla çalışan memnuniyetini ve mutluluğunu en üst seviyede sağlayan bir şirket olduklarını ve bu özellikleri ile ulusal ve uluslararası derecelendirme kuruluşları tarafından ödül aldıklarını belirterek, şunları söyledi: 
"Merhum Kaya Tuncer’in vizyonu ile kurulan ESBAŞ’ın ve Ege Serbest Bölgesinin, Türkiye’de ve dünyada örnek alınan bir endüstri bölgesine dönüşmesini sağlayan tüm ESBAŞ’lılara sadakatleri, özverili çalışmaları ve aidiyet duygularından dolayı teşekkür ederim. “

Hediye Dağıtmak İçin Özel Yazılım Geliştirildi
Törende ayrıca tüm ESBAŞ’lılarındahil edildiği bir de hediye çekilişi düzenlendi. Yazılımı ESBAŞ Bilgi Sistem ve Teknolojileri Birimi tarafından geliştirilen dijital kura çekim programı aracılığı ile ESBAŞ’lılara çekiliş ile hediyeler dağıtıldı. 
Arkadaşlarını hediyelerle buluşturacak çekilişi başlatmak isteyen ESBAŞ’lılarınkırmızı butona basma yarışına sahne olan tören, şirket çalışanlarından oluşan ESBAŞ Band grubunun güzel şarkıları ile eşlik ettiği kokteylle son buldu. 


 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.