Firma Haber Girişi : 26 Ekim 2023 19:18

Güloğlu Plastik 48 yaşında

Güloğlu Uğuz “Cumhuriyetin ilanı ile kadınların sosyal statülerinde büyük farklılıklar oldu.
Güloğlu Plastik 48 yaşında

Plastik sektörününönde gelen markalarından Güloğlu Plastik, hem Cumhuriyetin 100. yılını hem de 48. yaşını çalışanları ve aileleriyle birlikte Tire'de düzenlenen piknikle kutladı.

haber arası detay

 

Şenlik havasında geçen piknikte çalışanlar kendileri için hazırlanan şutçekme, elma yeme, halat çekme gibi oyunlarla stres atarken; anne ve babalarını ilgiyle izleyen çocuklar da yüz boyama, çuvalla zıplama, kaşık ile yumurta taşıma, sandalye kapmaca gibi etkinlik ve oyunlarla doyasıya eğlendi. 

BAŞARININ SIRRI “GÜVEN”
Güloğlu Plastik Genel Müdürü Gülçin Güloğlu Uğuz, geleneksel olarak yedincisini düzenledikleri piknik şenliğinde çalışanlarıyla birlikte büyük bir aile olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “Başarımızın sırrı çalışanlarımızla kurduğumuz karşılıklı sevgi, saygı ve güven bağı. 30 seneyi deviren çalışanlarımız var, bu da bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı” dedi. Bu sene Cumhuriyetin 100. yılını kutluyor olmanın coşkularını katladığını söyleyen Güloğlu Uğuz “Cumhuriyetin ilanı ile kadınların sosyal statülerinde büyük farklılıklar oldu. Ben de Cumhuriyetin 100. yılında üreten bir kadın sanayici olmaktan gurur duyuyorum” diye konuştu. 

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇEVRE VE EKONOMİ
Bünyelerine kattıkları 15 bin metrekare alan ile 25 bin metrekarelik bir alanda üretime devam edeceklerini vurgulayan Güloğlu Uğuz “Yalnızca sürdürülebilir bir ekonomi için değil, sürdürülebilir bir çevre için de çalışmaya devam ediyoruz. 600 kw’lık güneş enerji panellerimizle sürdürülebilir çevre için büyük bir adım attık. Birlikte büyümeye, üretmeye ve yeni başarılara koşmaya devam edeceğiz” dedi. İş yerinde 5, 15, 20 ve 30 yılını dolduran çalışanlara plaket ve ödüllerinin verildiği piknik, 48. yıldönümü pastasının kesilmesiyle sona erdi.
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.