Gaia Project’in hikayesi; Çeşme Kervansaray Historical Suites’tedevam ediyor!

Gaia Project’in hikayesi; Çeşme Kervansaray Historical Suites’tedevam ediyor!
Gaia Project’in hikayesi; Çeşme Kervansaray Historical Suites’tedevam ediyor!

Gaia Project, ‘’GaiaHistoricalCruises ‘’ serisinin devam etkinliğinde; Kara ve Deniz Sultanı Sultan Selim'in oğlu Sultan Süleyman’ın, 935 (1528) yılında kervansarayın inşasını emretmesiylebirlikte  günümüze kadar gelen nam-ı diğerÇeşme Kervansaray HistoricalSuites Otel’de 9 Eylül Cumartesi günü elektronik müzik severlere inanılmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor!

haber arası detay


Çeşme Marina’da bulunantarihi Kervansaray; kitabesinden öğrenildiğine göre h.935 (1528) yılında Kanuni Sultan Süleyman’ın emri ile yapılmıştır. İçeri adım atıldığı anda nefes kesen mimarisi ile tarihi Kervansaray’ ıngeçmişini yansıtan iç mekânın tasarımında kemerler ve sütunlar sarayların ihtişamında katılımcıları karşılıyor olacak!

Kanuni Kervansaray HistoricalSuites’in, Osmanlı döneminin tüm görkemini yansıtan dekorasyonu ve 15. yüzyılın atmosferinden 21. yüzyıla kadar ulaşan ustalıkla gizlenmiş teknolojisi ile elektronik müzik severler,kendilerini zaman yolculuğuna çıkmış gibi hissedecekler!


Bu muhteşem gecede Almanya’dan dünyaca ünlü DJ BORIS BREJCHA’nın plak şirketi olan FCKNGSERIOUS ekibinden MORITZ HOFBAUER live setiyle katılımcılara inanılmaz bir müzik deneyimi yaşatacak.
Bu büyülü atmosferde dev bir ekranda visual şov hazırlayan Gaia Project; Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek katılımcılara etkinlik boyunca görsel bir şölen sunacak.

 

Yorum Yaz