Galip Atar, tarım ve hayvancılık fuarında

Galip Atar, tarım ve hayvancılık fuarında
Cumhur İttifakı’nın Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar, tarım ve hayvancılık sektörünün gelişimi için Fuar İzmir’de düzenlenen 19. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’na katıldı.
Galip Atar, tarım ve hayvancılık fuarında

Cumhur İttifakı’nın Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar, Fuar İzmir’de gerçekleşen 19. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’nda sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Atar, Kemalpaşa’da tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemek ve güçlendirmek için faydalı projeler yapacaklarını belirtti.

haber arası detay

Cumhur İttifakı’nın Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar, 19. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’na katılarak sektördeki yenilikleri ve fırsatları inceledi. Atar, Kemalpaşa’nın tarım ve hayvancılıkta önemli bir konuma sahip olduğunu, bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek için yeni teknolojilerden yararlanacaklarını söyledi.


Kemalpaşa’da tarım ve hayvancılık sektörüne destek

Cumhur İttifakı’nın Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar, tarım ve hayvancılık sektörünün gelişimi için çalışmalarını sürdürüyor. Atar, Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray ve ekibiyle birlikte, 30 Ocak - 3 Şubat tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlenen 19. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’na katıldı.

Fuarda, yerli ve yabancı şirketlerin stantlarını ziyaret eden Atar, sektördeki yenilikleri ve fırsatları inceledi. Atar, Kemalpaşa’nın tarım ve hayvancılıkta önemli bir potansiyele sahip olduğunu, bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek için yeni teknolojilerden yararlanacaklarını söyledi.

Atar, Cumhur İttifakı olarak Kemalpaşa’da tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemek ve güçlendirmek için faydalı projeler yapacaklarını belirtti. Atar, “Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için tarımın doğal kaynaklarımızla uyum içinde olmasını sağlayacak politikaları hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarımızın, kazancın artmasına, pazarın, sanayi ve teknolojimizin gelişmesine vesile olmasını diliyor, katkı veren herkese ve ziyaretimizde yanımızda bulunan Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Atar, fuarın ardından Kemalpaşa’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, seçim çalışmalarını sürdürdü. Atar, Kemalpaşa halkının talep ve beklentilerini dinleyerek, projelerini anlattı. Atar, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Kemalpaşa’ya hizmet etmek için destek istedi.

Cumhur İttifakı Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Galip Atar, Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray ve ekibi ile birlikte 19. Uluslararası Tarım Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarını ziyaret etti. 


Tarım ve hayvancılık konusunda Kemalpaşa’nın önemli bir konuma sahip olduğunu belirten Galip Atar, bu potansiyelin en doğru yöntemler ile geliştirilmesinin önemine dikkat çekerek Kemalpaşa’da tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemek ve güçlendirmek adına faydalı projeler yapmaya kararlıyız dedi.

19. Uluslararası Tarım Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarını Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray ile birlikte ziyaret eden Galip Atar “Düzenlenen bu fuar ile, hayvancılık ve tavukçuluk alanlarında faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlerle bir araya gelme fırsatı bulduk. Yerli üreticilerimizin ve girişimcilerimizin yanı sıra uluslararası firmaların da katılımıyla, sektörümüzün gelişimine yönelik yeni iş birlikleri ve yatırım fırsatları ortaya çıkabileceğine düşünüyorum. Kemalpaşa’mız tarım ve hayvancılıkta yüksek potansiyele sahip. Bu potansiyeli doğru yöntemlerle, yeni teknolojilerle geliştirmek ve büyütmek bizim elimizde. Cumhur İttifakı olarak Kemalpaşa’da tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemek ve güçlendirmek adına faydalı projeler yapmaya kararlıyız. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için tarımın doğal kaynaklarımızla uyum içinde olmasını sağlayacak politikaları hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarımızın, kazancın artmasına, pazarın, sanayi ve teknolojimizin gelişmesine vesile olmasını diliyor, katkı veren herkese ve ziyaretimizde yanımızda bulunan Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz