Kasapoğlu’ndan İzmir’e hizmet sözü

Kasapoğlu’ndan İzmir’e hizmet sözü
AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Kasapoğlu, Bayraklı Belediye Başkan adayı Bilal Kırkpınar’ın proje tanıtım toplantısında konuştu. Kasapoğlu, İzmir’in hizmete susamış bir şehir olduğunu ve AK Parti’nin bu şehre hak ettiği hizmeti sunacağını söyledi.
Kasapoğlu’ndan İzmir’e hizmet sözü

Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Kasapoğlu, partisinin Bayraklı Belediye Başkan adayı Bilal Kırkpınar’ın proje tanıtım toplantısına katıldı. Kasapoğlu, İzmir’i hizmetten mahrum bırakanlara, 31 Mart akşamı İzmirli’nin artık yeter dur diyeceklerini belirtti.

haber arası detay

Kasapoğlu: “İzmir’e gönüller yapmaya geldik”

AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Kasapoğlu, Bayraklı Belediye Başkan adayı Bilal Kırkpınar’ın proje tanıtım toplantısında bir konuşma yaptı. Kasapoğlu, AK Parti’nin İzmir’e ve Türkiye’ye sevgiyle hizmet ettiğini, ötekileştirmek ve ayrıştırmak yerine kucaklamak ve birleştirmek istediğini vurguladı.

Kasapoğlu: “İzmirli artık yeter dur diyecek”

Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Dr. Mehmet Kasapoğlu, 31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde partisinin Bayraklı ilçesi Belediye Başkan adayı Bilal Kırkpınar’ın proje tanıtım toplantısına katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Kasapoğlu, İzmir’in hizmete susamış bir şehir olduğunu ve AK Parti’nin bu şehre hak ettiği hizmeti sunacağını söyledi.

Kasapoğlu, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, İzmir’in özel ve güzel bir şehir olduğunu, ancak uzun yıllardır CHP yönetiminde kaldığı için geri kaldığını ve yatırımlardan mahrum bırakıldığını ifade etti. Kasapoğlu, “Özel şehir, güzel şehir İzmir… Hem Büyükşehir olarak hem de birçok ilçesiyle hizmete susamış şehir İzmir. İzmir’i hizmetten mahrum bırakanlara, bu şehrin insanlarına hizmeti tattırmayanlara 31 Mart akşamı İzmirli artık yeter dur diyecek.” dedi.

Kasapoğlu, AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ ile birlikte, ilçe belediyelerinde Cumhur İttifakı’nın başkan adaylarının da İzmir’e belediyecilik nedir onu hepbirlikte yaşatacaklarını belirtti. Kasapoğlu, “İzmir Büyükşehir’de Hamza Dağ başkanımızla, ilçe belediyelerinde Cumhur İttifakı’nın birbirinden değerli başkan adaylarımızla bu yolu yürüyoruz ve inanıyoruz ki bu şehre bu halka belediyecilik nedir onu hepbirlikte yaşatacağız.” diye konuştu.

Kasapoğlu, Bayraklı ilçesinin AK Parti Belediye Başkan adayı Bilal Kırkpınar’ı da övdü ve onun projelerini takdirle karşıladı. Kasapoğlu, “Bayraklı’nın hanımefendileri, beyefendileri, kıymetli gençleri, pırıl pırıl çocukları bu şehirde daha konforlu yaşamayı hak ediyorlar. Daha güvenli evlerde oturmayı, daha yeşil alanlarda gününü geçirmeyi, sporuyla sanatıyla kültürüyle vakitlerini daha nitelikli şekilde değerlendirmeyi hak ediyorlar. Daha mutlu olmayı hak ediyorlar. Burada Bayraklı’ya gönülden hizmet etmeye talip bir kardeşimiz var. Bilal Kırkpınar var. Spordan sanata, yeşil alanlardan eğitime herkesi ilgilendiren herkese dokunacak birbirinden kıymetli çok özel projelerini görüyorsunuz. Bu projeler çok önemli. Bu projeleri doğru anlatmak, doğru tanıtmak çok önemli. İnanıyorum ki Bilal kardeşim beş yıl boyunca bu projeleri ile Bayraklı’yı hak ettiği hizmete kavuşturacak.” dedi.

Kasapoğlu, toplantıda bulunan AK Parti ve MHP teşkilatlarına ve vatandaşlara da seslenerek, seçim çalışmalarına destek olmalarını istedi. Kasapoğlu, “Bu salondaki heyecan çok güzel. Ancak seçim sandıkta kazanılıyor. Bu heyecanı 31 Mart günü sandıkla taçlandırdığımızda Bayraklı’mız kazanacak, İzmir’imiz kazanacak.” şeklinde konuştu.

Kasapoğlu, konuşmasının sonunda ise AK Parti’nin İzmir’e ve Türkiye’ye sevgiyle hizmet ettiğini, ötekileştirmek ve ayrıştırmak yerine kucaklamak ve birleştirmek istediğini vurguladı. Kasapoğlu, “Biz gelmedik dava için bizim işimiz sevgi için dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik. Tüm İzmir’e gönüller yapmaya, birlikte yürümeye, birlikte koşmaya geliyoruz. Bizim kitabımızda ötekileştirmek yok, bizim kitabımızda ayrıştırmak yok, kucaklamak var, birleştirmek var. 85 milyonu etle tırnak gibi bir arada tutmak var, biz ona talibiz. Başkaları kimlerle işbirliği yaparsa yapsın, ne tür maceralara girerlerse girsinler biz işbirliğimizi İzmir halkıyla yapıyoruz. İnanıyoruz ki 31 Mart 2024, İzmir’in kayıp yıllarını artık geride bırakma yılı olacak.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum Yaz