MAŞA İLE KOCA AYIEGE PERLA’DA MİNİK ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR!

MAŞA İLE KOCA AYIEGE PERLA’DA MİNİK ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR!
MAŞA İLE KOCA AYIEGE PERLA’DA MİNİK ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR!

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in Hoş Vakit Merkezi Ege Perla,Maşa ile Koca Ayı’nıneğlencelimaceraları ile keyifli vakitgeçirmeleri için minikleriEge Perla’yadavetediyor.

haber arası detay

 

Ege Perla,9-10 Eylültarihlerinde,Maşa adındaküçük bir kız ile sirktenemekli olanMişkaadında bir ayı arasında geçenmaceralarıkonualançizgi film Maşa ile Koca Ayı’yı, 14.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde çocuklarla buluşturmaya hazırlanıyor. Üç ayrı seans ile ücretsiz olarak gerçekleşecek kahkaha ve eğlence dolu sahne performansında minikler Maşa ile Koca Ayı ile birlikte oyunlar oynayarak keyifli iki gün geçirecekler. 
En yeni etkinlikler, kampanyalar ve markalarımızla ilgili detaylı bilgi için www.egeperla.com.tr web sitesi ve mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz. 


Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında
25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısıaltındayeralan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibiAvrupa'nıntanınmışşirketleri ile işbirliğiyaparakbugünekadarTürkiye'nindeğişikbölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarınaimzaatmıştır. Organize perakendesektöründeilkleribaşarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından 'Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır' mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yeralan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın ve Ankara’da avantajlı konumuyla öne çıkan, sunduğu kültür, eğlence ve sosyalleşme imkanlarıyla kentsel bir alan olan NEXT LEVEL AVM’nin varlık yönetimini yapmaktadır. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narkule ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir. İzmir Selçuk’ta yeralan Cittantica Ephesus Park varlıkları arasında yer almaktadır. 2021 yılından bu yana Tanyer Yapı’ya ait Tan Urla projesinin ticari alanlarına konsept danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Yorum Yaz